sdílet Aparthotel Klínovec Views na Facebooku
Aparthotel Klínovec Views česká verze  Aparthotel Klínovec Views slovenská verzia  Aparthotel Klínovec Views english version  Aparthotel Klínovec Views deutsch version

Aparthotel Klínovec Views Loučná pod Klínovcem, Loučná pod Klínovcem Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Aparthotel Klínovec Views Krušné Hory - ubytování na Klínovci...


U nás naleznete absolutní klid a soukromí, ale také základní hotelové služby, jako je milý a školený personál, flexibilní čas ubytování, recepční a úklidové služby a spoustu dalšího, které u individuálních apartmánů nenajdete.

Náš aparthotel nabízí výhradně nově a moderně zařízené apartmány s plně vybavenou kuchyní. Do Vašeho příjezdu vše připravíme, abyste se zde cítili ihned jako doma. Apartmán bude perfektně uklizený, postele čistě povlečené, a vyprané ručníky zde naleznete rovněž. 
K dispozici Vám bude rovněž sklepní kóje pro pohodlné ubytování Vašich milovaných lyží, či Vašeho vytuněného kola.

K pronájmu apartmánu patří též vlastní parkovací stání. K některým apartmánům náleží venkovní místo pro jeden vůz na našem soukromém parkovišti přímo před budouvou. K těm ostatním patří dokonce parkovací místo v garáži, které je vyčleněno celé přízemí budovy. Stání pod střechou jistě ocení jak majitelé choulostivých vozů, tak ti, kdo k nám dorazí na motorce. Kdybyste však potřebovali více místa na zaparkování čehokoliv, ani to není problém. Necelých 50m od Aparthotelu je ohromná parkovací plocha s nevyčerpatelným počtem parkovacích míst.

Budova má celkem 3 nadzemní patra o 8 apartmánech na každém patře. Na výběr tak máte ze dvou variant, pro menší počet lidí možná bude plně dostačovat 1+KK, zvolit však můžete i druhou variantu 2+KK.

V přízemí budovy je garáž s rozprodanými parkovacími místy pro majitele apartmánů, tudíž k dispozici i Vám.
Nejbližší sjezdovka je pouhých 300m. Hotelovou recepci byste zatím u nás hledali marně. Ale nenechte se mýlit, jsme Vám blíž, než byste mysleli. Nejlépe nás však lokalizujete pomocí telefonu. 


Aparthotel Klínovec Views Pokoje...


Pokoje jsou skoro stejné, a přesto je každý úplně jiný. Nejde tak ani o to, jestli je pokoj jednopokojový, nebo dvoupokojový.

Spíše je to dáno tím, že každý apartmán vznikal individuálně  a rukou jiných tvůrců, proto u nás nenaleznete dva stejné pokoje.

Jedno však mají společné. Všechny mají obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, všechny mají svůj balkonek, a všechny jsou plně a nově vybaveny.  
 

Typy pokojů
apartmán
24

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, připojeni internetu, apartmány s plně zařízenou kuchyní, dětská postýlka k dispozici, fén, mikrovlnná trouba, dvouvařič, varná konvice, WI-FI, pračka, balkon / terasa / zahrada

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, Informační služba, úschovna jízdních kol, garáže, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, parkovné zdarma, Pokojová služba, Nekuřácké prostředí

Počet podlaží: 3

Popis okolí:

Nejlépe se k nám dostanete samozřejmě vozem, a jinou variantu bychom snad ani nedoporučovali. Čistě teoreticky můžete dorazit po vlastní ose například do Karlových Varů a z Karlových Varů autobusem na Boží Dar. Autobus však jezdí dost sporadicky. 

Proto snad jenom pár doporučení: 
Nepodceňujte naši někdy nemilosrdnou a divokou krajinu, zejména v zimním období, a mějte auto obuto v kvalitní zimní obuvi s nepříliš opotřebovaným vzorkem. Někdy se neztratí ani řetězy v kufru.

Počasí zde dokáže být velmi proměnlivé, nezřídka se zde setkáte s mlhou, že by se dala krájet, nebo třeba vyrazíte na výlet po perfektně upravené silnici a zpět se vracíte již za kalamity. 

V době gps navigací je asi zbytečné psát popis druhu na druhé křižovatce doprava či doleva. Pokud byste bloudili při dojezdu do cíle, nejlepší bude opět vytočit jeden z našich telefonů. Snad se nějak domluvíme :-)

Každopádně pokud sjedete pod lanovky, opusťte silnici E3 tím, že uhnete vlevo na silnici 219 a první možnou z ní takřka ihned sjeďte opět doleva. Tato cesta Vás již zavede k nám. 
 

Tipy na výlet: Loučná pod Klínovcem

První písemná zmínka o vsi Wiesenthal (luční údolí) pochází z roku 1431. Ves byla založena pravděpodobně již ve 14. století, o tomto ranném období se nám však žádné zprávy nedochovaly.

Onou první dochovanou zmínkou o Loučné je listina, rozdělující perštejnské panství mezi Alše a Viléma ze Šumburku. Podle této listiny Aleš dostal hrad Perštejn spolu se 14-ti vesnicemi, mezi nimiž byla i "polovina Wisenthal".

Následující roky pro ves nebyly příliš šťastné - husitské války se na ní znatelně podepsaly, v zápise z roku 1449 je dokonce uváděná jako zpustlá.

Začátkem 16. století zde však nastal rozvoj, spojený s rozmachem hornictví. Loučná byla opět osídlena a její význam rostl.

My však zaznamenali největší rozvoj a rozmach nyní, propojením sjezdovek Klínovec, Boží Dar a Oberwiesenthal! :-)

Dostupnost střediska:


Centrum název: (300 m)

Stravování:


Restaurace popis:

Aparthotel Klínovec Views Gastronomie...Samozřejmě vždy je zde možnost, že co si sami uvaříte, to si také sami sníte. Ale čistě pro jistotu, zde je pár našich tipů, kam vyrazit za skvělým jídlem:)

Restaurant Faustův Dvůr v Horní Blatné – francouzská gastronomie

Restaurace Salaš Rýžovna kousek od Božího Daru – domácí masa a sýry

Lesní restaurant Jezírko v Jáchymově – moderní česká kuchyně Restaurace

Na Nebi na vrcholu Plešivce – nevšední gastronomický zážitek

Restaurace Anna v Loučné – poctivá domácí horská kuchyně a vynikající pivo

Restaurant Apres – přímo pod sjezdovkou, drink po lyžování prodloužený až do večeře?
 

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Cyklotrasy

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumapartmánapartmánapartmánapartmán
1.1-31.122530 (Apartmán C 101 (1.NP) 2kk [4+0])2750 (Apartmán C 102 (1.NP) 2kk, parkování v garáži [4+0)2750 (Apartmán C 103 (1.NP) 2kk [6+0])2530 (Apartmán C 104 (1.NP) 2kk, parkovaní v garáži [4+0)


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (5):


Aparthotel Klínovec ViewsAparthotel Klínovec ViewsAparthotel Klínovec Views
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com