HOTEL KOLONÁDA Karlovy Vary, Karlovy Vary ubytovanie

HOTEL KOLONÁDA česká verze  HOTEL KOLONÁDA slovenská verzia  HOTEL KOLONÁDA english version  HOTEL KOLONÁDA deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
HOTEL KOLONÁDA
Název: sdílet HOTEL KOLONÁDA na Facebooku HOTEL KOLONÁDA
Ulice: I. P. Pavlova 8
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01
Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Rekreační středisko: Kúpele Karlovy Vary
Stát: Česká republika
Kapacita: 262
Typ: Lázeňský hotel / dům
Počet hvězdiček: 4
Počet podlaží: 3
Cena od: 54 EUR

ukázať na mape     E-mail: hotel-kolonada-karlovy-vary@penzion-hotel.cz

Popis:


HOTEL Kolonáda I.P. Pavlova 8 ubytovanie v Karlových Varoch. Kúpele Karlovy Vary ubytovanie a kúpeľné služby v hoteli Kolonáda.


Hotel Kolonáda v Karlových Varoch sa nachádzajú v tesnej blízkosti rieky Teplé a karlovarských kolonád, v samotnom centre kúpeľného diania. Dupot kopýt, turistický ruch, nočný život a neustály šum plynúce rieky, to všetko spoločne pôsobia okúzľujúcim dojmom. Ponúkame hosťom komfortné ubytovanie, stravovanie aj vlastné balneoprevádzky. Veľkou výhodou celého objektu hotela Kolonáda je bezbariérový prístup. Hostia určite uvítajú aj krátku vzdialenosť k autobusovej zastávke MHD.

Hotel Kolonáda Karlovy Vary disponuje dvoma výťahmi, balneoprevádzkou, denné službou zdravotné sestry, ordinácii lekára, EKG, časovaním procedúr, dvomi reštauráciami, barom, kaderníctvom a bazénom.

Hotel Kolonáda ubytovanie v Karlových Varoch jednolôžková izba: Izba určený iba pre jednu osobu. Vybavenie: posteľ 100x200cm, televízor s Pay TV servisom a satelitnými programami, telefón s priamou voľbou, bezplatné pripojenie k internetu, trezor, chladnička s minibarom, kúpeľňa s vaňou / sprchovým kútom a toaletou, sušič vlasov, papuče a župan, kozmetický set.

Hotel Kolonáda ubytovanie Karlovy Vary dvojlôžková izba "štandard": Izba určený len pre 2 osoby. Vybavenie: posteľ 200x200cm, televízor s Pay TV servisom a satelitnými programami, telefón s priamou voľbou, bezplatné pripojenie k internetu, trezor, chladnička s minibarom, kúpeľňa s vaňou / sprchovým kútom a toaletou, sušič vlasov, papuče a župan, kozmetický set.

Hotel Kolonáda ubytovanie Karlovy Vary dvojlôžková izba "superior": Pokoj určený pre 2 osoby. Vybavenie: posteľ 240x200cm (na požiadanie možné rozdelenie na dve samostatné lôžka), televízor s Pay TV servisom a satelitnými programami, telefón s priamou voľbou, bezplatné pripojenie k internetu , trezor, chladnička s minibarom, kúpeľňa s vaňou / sprchovým kútom a toaletou, sušič vlasov, papuče a župan, kozmetický set.

Hotel Kolonáda ubytovanie v Karlových Varoch apartmáne: Dve oddelené miestnosti - obývacia izba a spálňa s možnosťou prístelky. Vybavenie: posteľ 200x200cm (na požiadanie možné rozdelenie na dve samostatné lôžka), televízor s Pay TV servisom a satelitnými programami, telefón s priamou voľbou, bezplatné pripojenie k internetu, trezor, chladnička s minibarom, miska s čerstvým ovocím (iba v deň príchodu) , kúpeľňa s vaňou / sprchovým kútom a toaletou, sušič vlasov, papuče a župan, kozmetický set.

Hotel Kolonáda ubytovanie Karlovy Vary apartmán Jacuzzi: Dve oddelené miestnosti - obývacia izba a spálňa s možnosťou prístelky. Vybavenie: posteľ 200x200cm (na požiadanie možné rozdelenie na dve samostatné lôžka), televízor s Pay TV servisom a satelitnými programami, telefón s priamou voľbou, bezplatné pripojenie k internetu, trezor, chladnička s minibarom, miska s čerstvým ovocím (iba v deň príchodu) , kúpeľňa s Jacuzzi vaňou / sprchou a toaletou, sušič na vlasy, papuče a župan, kozmetický set.

Hotel Kolonáda ubytovanie v Karlových Varoch apartmáne President: Tri oddelené miestnosti - obývacia izba a dve spálne s možnosťou prístelky. Vybavenie: v každej spálni posteľ 180x200cm, televízor s Pay TV servisom a satelitnými programami, telefón s priamou voľbou, bezplatné pripojenie k internetu, trezor, chladnička s minibarom, miska s čerstvým ovocím a fľašu sektu (iba v deň príchodu), kúpeľňa s vaňou / sprchovým kútom a toaletou, toaleta pre hostí, sušič vlasov, papuče a župan, kozmetický set, balkón.


Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
608615

Vybavení pokojů: pokoje s balkonom, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, pripojenie internetu, sat, minibar

Základní informace: bezbariérový prístup, sekretárske služby, zmenáreň, lékařská služba v dosahu, platený hotelový transport, nefajčiarske miestnosti, Internetové připojení k dispozici, holíč - kaderník, domácim zvieratám vstup povolený

Počet podlaží: 3

Dostupnost střediska:


Centrum název: (10 m)

Letiště název: (3 km)

Autobusové nádraží název: (500 m)


Vlakové nádraží název: (1 km)

Zastávka MDH: (20 m)

Obchod: (50 m)

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmánapartmánapartmán
1.1-31.1276 - 12954 - 11271 - 126 (Superior)96 - Prezident140 (Apartment)99 - 176 (Apartment Jacuzzi)122 - 253 (Apartment Prezident)


Měna: EUR

Ceny zahrnují:

Kúpeľné služby:Popis lázeňského zařízení: Historie lázeňské léčby: Nejstarší dochované pojednání o karlovarských pramenech a lázeňské léčbě napsal roku 1522 lékař Václav Payer z Lokte. O celých dvěstě let později, roku 1722, zavedl dr. David Becher nové léčebné metody. Určil základní chemické složky karlovarské vody, zdůraznil význam kysličníku uhličitého v minerálních pramenech, doporučil podávání léčivých vod přímo u vývěrů a podstatně snížil dávkování vod při pitné kúře. Do léčebného programu navíc zařadil diety a procházky v přírodě. Základem karlovarské lázeňské léčby však nadále zůstávají pitné kúry horkých minerálních pramenů. Kromě nich se používají i klasické vodoléčebné procedury, koupele a moderní léčebné metody. Karlovarské termy tryskají z hloubky až 2000 metrů a z jejich usazenin se tvoří vřídelní kámen - vřídlovec.

Komplexní lázeňská péče: vstupní lékařská prohlídka, předpis pitné kúry, kontrolní lékařské vyšetření (dle zdravotního stavu pacienta, nejméně 1x týdně), laboratorní vyšetření, EKG, 2 až 3 procedury denně dle doporučení lékaře (max. 17 procedur týdně), dietní stravování, volný vstup do bazénu, závěrečná lékařská prohlídka, závěrečná zpráva

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Pitný režim, Oxygenoterapia, Inhalácia, Elektroliečba, Magnetoterapia, Laseroterapia, Parafinoterapia, Liečebný telocvik, Vírivé kúpele, Masáže, Reflexné masáže, Prírodný termálny kúpeľ, Pitné kúry, Vodoliečba

Vyšetřovací výkony: Vstupné a výstupné lekárske vyšetrenie, Kontrolné lekárske vyšetrenie, EKG

Přírodní léčivé zdroje: Vody termálne

Léčba nemocí indikace: Artritída

Ostatní druhy léčby: Spánek, Relaxační procházky

Stravovanie:


Restaurace popis: Hotel Kolonáda Karlovy Vary - stravování: Nedílnou součástí lázeňské léčby je správné stravování a dietní režim pacientů. Ten stanovuje lékař na základě lázeňského dietního systému. Na výběr vhodných jídel dohlíží dietní sestra, která je pacientům denně k dispozici a mohou s ní konzultovat vše potřebné.

Kuchyně nabízí celou řadu pokrmů, se základními tak-i se speciálními dietami. V komfortně zařízené restauraci se podávají snídaně formou rautových stolů, obědy i večeře formou nabídkových stolů a teplé pokrmy si hosté objednávají ze speciálních jídelních lístků. V rámci celodenního pitného režimu se podává džus, voda a široký výběr čajů. Pokud k dobrému jídlu preferujete sklenku kvalitního vína, je možné si vybrat mezi nejkvalitnějšími tuzemskými i zahraničními víny.

Lázeňská restaurace a restaurace Riverside: Stylová lázeňská restaurace nabízí svým hostům speciální menu dietní kuchyně, menu pro každou příležitost i nabídka à la carte. Její celková kapacita činí 142 míst. Stejnými přednostmi disponuje i restaurace Riverside s celkovou kapacitou 120 míst. Nádherný pohled na kolonádu v samotném centru dění ještě více umocňuje romantické posezení u dobrého jídla a pití. K poslechu hraje během večeří několikrát týdně živá hudba.

Lobby bar: Lobby bar zřízený v recepci hotelu Kolonáda nabízí posezení pro hosty s širokým sortimentem. K nabídce jsou různé druhy kávy, míchaných nápojů a studená kuchyně. Celková kapacita restaurace čítá 48 míst.

Restaurace: Lázeňská restaurace (počet míst 142)

Restaurace: Riverside (počet míst 120)

Služby:Konferenční salonky Bristol Riverside: Konferenční salonky Bristol Riverside jsou ideálním místem pro konání přednášek, školení, seminářů, workshopů, tiskových konferencí a prezentačních akcí menšího rozsahu. Kapacita salónků činí celkem 90 míst.

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 90)

Fotogaléria:


HOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDAHOTEL KOLONÁDA
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com