Lázně Nový Smokovec Hotel Palace Grand Nový Smokovec, Nový Smokovec Ubytování

Lázně Nový Smokovec Hotel Palace Grand česká verze  Lázně Nový Smokovec Hotel Palace Grand slovenská verzia  Lázně Nový Smokovec Hotel Palace Grand english version  Lázně Nový Smokovec Hotel Palace Grand deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Lázně Nový Smokovec Hotel Palace Grand
Název: sdílet Lázně Nový Smokovec Hotel Palace Grand na Facebooku Lázně Nový Smokovec Hotel Palace Grand
Ulice: Nový Smokovec 30
Město: Nový Smokovec
PSČ: 062 01
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský
Hory / Region: Vysoké Tatry
Rekreační středisko: Tatranská Lomnica
Stát: Slovensko
Kapacita:
Typ: Lázeňský hotel / dům
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 16,90 EUR

ukázat na mapě     E-mail: lazne-novy-smokovec-hotel-palace-grand-novy-smokovec@penzion-hotel.cz

Popis:


Lázně Nový Smokovec *** patří k nejznámějším klimatickým lázním na Slovensku. Jsou situovány přímo v centru Vysokých Tater v nadmořské výšce 1010 mnm Poskytují pobyty s léčebnými procedurami klientem zdravotních pojišťoven, i samoplátce.

Lázně Nový Smokovec - lázeňská péče: Komplexní lázeňská péče je založena na využití přírodních léčebných zdrojů (klimatoterapie) v kombinaci s moderními léčebnými a rehabilitačními metódami.Liečba probíhá podle individuálního léčebného programu, který stanoví ošetřující lékař na základě vyšetření a aktuálního zdravotního stavu pacienta.

Hotel Grand Palace - ubytování - Lázně Nový Smokovec: Hotel Palace Grand Milí hosté, jste srdečně zváni užít si luxus v našich Lázních, v novootorenom hotelu Palace Grand ****. Hotel je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem (2 dráhy s barem) a moderním, rozsáhlým fitness centrem. V hotelu Palace Grand **** je 39 dvoulůžkových, luxusních pokojů, každá mě balkon, minibar, plazmovou obrazovku - a většina ničím nezakrytý výhled na Lomnický štít přímo z postele. Standardně můžete využívat bazén, ricchochet, Vitální svět a procedury, vše v rámci našeho lázeňského komplexu.

Hotel Grand Palace - Lázně Nový Smokovec - typy pokojů: jednolůžkový s koupelnou a WC bez balkonu, jednolůžkový se sprchou a WC (s možností přistýlky), jednolůžkový s umyvadlem (s možností přistýlky), dvoulůžkový s koupelnou a WC s balkonem, dvoulůžkový s koupelnou a WC bez balkonu (s možností přistýlky), dvoulůžkový s WC s balkonem apartmány, přistýlky

Hotel Grand Palace - Lázně Nový Smokovec - Wellness: Byl vytvořen tak, aby byl nepřekonatelným zážitkem a místem oddychu a relaxu. Kromě klasické finské sauny a parní sauny, wellness nabízí i celou řadu jiných možností, parní saunu s aromaterapií, nebo slanou inhalací, nebo eukalyptovou saunu s aromaterapií, infrasaunu. Dále nabízíme zážitkové sprchy, Kneippovy lázně na nohy, hydromasážní sedací vanu, ledopád pro masáž těla, ochlazovací káď, tepidárium a vířivku pro 6 osob s hydromasáží a perličkovou koupelí, přičemž všechny jsou určeny k tomu, abyste se uvolnili, odpočinuli si a zrelaxovali , popřípadě nabyli nové síly před návratem do reálného života.

Naše wellnes centrum nabízí: Finská sauna, Parní sauna, Solná inhalace, Infrasauna, Vířivka, Kneippovy lázně na nohy tepidárium, zážitkové sprše, aromasauny, Ochlazovací káď.


Typy pokojů

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, kabelová televize, PC k zapůjčení, dětská postýlka k dispozici, Koupelna na podlaží, WC na podlaží, umyvadlo na pokoji

Základní informace: výtah, sekretářské služby, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, hlídané parkoviště, masážní studio, Internetové připojení k dispozici

Popis okolí: Hotelový komplex Lazne Nový Smokovec se nachází ve významném rekreačním středisku Smokovce, které se skládá ze Starého, Nového, Dolního a Horního Smokovce a nachází se v centrální oblasti Vysokých Tater. Tato poloha Smokovcem zajišťuje blízkost nejvýznamnějších turistických center Vysokých Tater. Smokovce poskytují návštěvníkům všestranné možnosti rekreace, relaxace, kvalitní kuchyni, výbornou základnu pro turistiku. V této osadě pod Slavkovským štítem si můžete pochutnat na výborné vodě při pramenech, díky kterým vlastně Starý Smokovec vznikl. V centru Starého Smokovce se nachází železniční stanice (cca 300 m od komplexu), jejímž prostřednictvím se dostanete do kteréhokoliv rekreačního střediska.

Doporučená trasa bus: Autobusom: cez Starý Smokovec prechádza veľa liniek.Železničná a autobusová stanica sú vzdialené 200 m a kúpele v prijímacie dni zabezpečujú cez deň odvoz pacientov k liečebným domom.

Doporučená trasa vlak: Vlakom: železničná stanica pre medzinárodné rýchliky (IC) Poprad–Tatry (15 km), odtiaľ električkou, autobusom alebo taxi službou do Nového Smokovca.

Doporučená trasa auto: medzinárodná cesta E50 (Žilina - Košice), v Poprade odbočiť na číslo 534 (Vysoké Tatry) Nový Smokovec. Parkovisko je LD Palace.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (50 m)

Vlaková zastávka název: (50 m)

Autobusové nádraží název: (300 m)


Vlakové nádraží název: (200 m)

Zastávka tramvaj: (50 m)

Obchod: (200 m)

Termální lázně: (10 km)

Zastávka skibus: 50 m

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.1274-8618-2294-106 (LUX - 2 person/osoby)114-126 (Apartmán)


Měna: EUR

Cena polopenze: 14
Cena plné penze: 21
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení:

Kúpele Nový Smokovec - Kúpelná starostlivosť: Komplexná kúpeľná starostlivosť je založená na využití prírodných liečebných zdrojov( klimatoterapia) v kombinácií s modernými liečebnými a rehabilitačnými metódami.Liečba prebieha podľa individuálneho liečebného programu, ktorý stanoví ošetrujúci lekár na základe vyšetrenia a aktuálneho zdravotného stavu pacienta.

Súčasťou programu je: Vstupné , výstupné ev. kontrolné vyšetrenie ( u pobytov dlhších ako 7 dní), Individuálny liečebný plán s 3 procedúrami denne( mimo nedieľ), Potrebné lieky a zdrav. Materiál ( okrem liekov, ktoré pacient užíva dlhodobo doma), Ubytovanie, Plná penzia

Lekármi doporučovaná dlžka kúpeľného pobytu je 21 dní. Dĺžku pobytu si pacient – samoplatca určuje sám. Minimálna dĺžka kompletnej kúpeľnej liečby ktorú poskytujeme je 7 dní. 

Kúpele Nový Smokovec - Kúpeľná liečba - Indikácie: V našom kúpeľnom zariadení sa poskytuje ústavná kúpeľná starostlivosť podľa Prílohy č.6 indikačného zoznamu pre kúpeľnú starostlivosť podľa zákona č.577/2004 Z.z. v znení zákona č.661/2007 Z.z. s nasledujúcimi skupinami chorôb :

Netuberkulózne choroby dýchacích ciest:
- Chronická bronchitída, sústavne odborne liečená
- Iná zdĺhavá obštrukčná pľúcna choroba
- Bronchiálna astma sústavne odborne liečená
- Stavy po operáciách dolných dýchacích ciest a pľúc a po transplantácii pľúc do 12 mesiacov po operácii
- Hypertrofické zápaly alebo atrofické zmeny horných dýchacích ciest, sústavne odborne liečené
- Alergické nádchy preukázané alergologickým vyšetrením, sústavne odborne liečené
- Alergické nádchy preukázané alergologickým vyšetrením, sústavne odborne liečené
- Stavy po operáciách horných dýchacích orgánov do 12 mesiacov po operácii
- Pľúcne fibrózy, sústavne odborne liečené

Choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou: Stavy po operácii štítnej žľazy pre thyreotoxikózu do 12 mesiacov po operácii

Duševné choroby: Neurózy a iné nepsychotické reaktívne poruchy po intenzívnej psychiatrickej liečbe

Choroby z povolania:
- Liečba pracovníkov vystavených riziku ionizujúceho žiarenia po 10 rokoch expozície v II. alebo III. kategórii rizika žiarenia podľa predpisu pre pracoviská s rádioaktívnymi látkami a doliečovanie poškodení ionizujúcim žiarením v dôsledku prekročenia prípustných limitov
- Pneumokonióza všetkých štádií s poruchou ventilačnej funkcie
- následky poškodenia dýchacích ciest leptavými parami, plynmi a dráždivými prachmi
- liečba pracovníkov pracujúcich v prostredí ionizujúceho žiarenia, v rudnom priemysle, v uránovom priemysle, pri opravárenských prácach hlavného technologického zariadenia v kontrolovaných pásmach hlavného výrobného bloku a budovách pomocných prevádzok atómových elektrární, ak práca trvá dlhšie ako 3 roky.
- Bronchiálna astma profesionálna

Kúpele Nový Smokovec - Kúpeľná liečba - Kontraindikácie: Kúpeľná liečba je kontraindikovaná, ak ide o:
- infekčné a akútne ochorenie
- kardiovaskulárne a kardiorespiračné zlyhávanie
- hypertenziu nad 100 mm Hg diastolického tlaku a stav po prekonanom infarkte myokardu do 12 mesiacov po infarkte
- stavy po trombóze a tromboflebitídach do 3 mesiacov po doznení choroby
- epilepsia
- dekompenzovaný diabetes melitus
- zhubné nádory počas liečby
- psychózy a duševné poruchy s asociálnymi prejavmi
- demencia a inkontinencia moču a stolice
- tehotenstvo

Kúpeľná liečba - Prírodné liečivé zdroje: Liečivé prvky tatranskej klímy sa vyznačujú neobyčajnou čistotou vzduchu, vysokými hodnotami slnečného svitu (ročný priemer 1 817 hodín) a ultrafialového žiarenia. Zníženým atmosférickým tlakom (673 torrov), priemernou vlahou a presýtenosťou tatranského ovzdušia ozónom a voňavými silicami. Výhodou kúpeľov je, že sa nachádzajú nad vrstvou prachovej a dymovej zóny, čím je daná vysoká čistota vzduchu, takmer bez baktérii a alergénov.

Kúpeľná liečba - Liečebné metódy: Základnou liečebnou metódou je klimatoterapia a aktívny pohyb pacientov na čerstvom vzduchu, spojený s prechádzkami a ľahšími túrami v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, doplnený dychovou rehabilitáciou a LTV, individuálnymi inhaláciami a radom ďalších balneologických a fyziatrických procedúr a racionálnym ev. diétnym stravovaním. V prípade potreby i medikamentóznou liečbou.

Kúpeľná starostlivosť prebieha podľa individuálneho liečebného programu, ktorý zostaví ošetrujúci lekár. O pacientov sa stará tím skúsených odborných lekárov s atestáciou z FBLR, kvalifikované rehabilitačné a zdravotné sestry a ostatní zdravotní kúpeľní pracovníci.Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Stálá služba sestry, Terénní kúry, vycházkové trasy, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Klimatoterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže

Přírodní léčivé zdroje: Klimatoterapie - vysokohorské ovzduší

Léčba nemocí indikace: Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Cest dýchacích (netuberkulozní), Duševní poruchy, Nemoci neurologické

Ostatní druhy léčby: Relaxační procházky, Klimatoterapie, Kneipovy terapeutické metody

Stravování:


Restaurace popis:

Stylová restaurace SVIŠŤ je situována přímo v centru města Vysoké Tatry - městské části Nový Smokovec přímo v areálu hotelového komplexu, čímž se stává přístupnou pro širokou klientelu.

Je vhodnou příležitostí pro hosty toužící po chutném jídle, či osvěžující kávě v příjemném a ničím nerušeném prostředí přímo pod Slavkovským štítem. V teplých měsících se prostory restaurace SVIŠŤ rozšiřují i na letní terasu.

Kuchyně nabízí chutné speciality našeho šéfkuchaře. Bohatý výběr masitých,
bezmasých i moučných jídel, rozmanité zeleninové saláty, sýry, výborné palačinky, nápoje, dobré pivo a lahodnou kávu. Pro náročnější zákazníky jsou v nabídce domácí i zahraniční značkové vína a jiné nealkoholické a alkoholické nápoje.

V případě kongresů a školení podáváme obědy a večeře přímo v této stylové restauraci.

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf, Stolní tenis, Půjčovna kol, Sportovní hala, Tělocvična, Fittness, Tenisová hala, Tenisové kurty, Jízda na koni , Squash, Bazén venkovní, Bazén venkovní vyhřívaný, Bazén krytý, Bazén krytý vyhřívaný, Sauna, Volejbalové hřiště, Fotbalové hřiště, Hokejový stadion, Inlain dráha, Vodní Sporty, Plážový volejbal, Billiard, Lyžařská škola, Golf, Golfový trenažér, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy, Whirpool, Středisko letních sportů

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , Kamera, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Diaprojektor, Dataprojektor, Kinoprojektor, Předváděcí molo, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Zpětný projektor, Ozvučení, DVD přehrávač, Speciální osvětlení, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Touch screen, Bezdrátové mikrofony

Kúpele Nový Smokovec - Kongresové centrum: Vysoké Tatry sú ideálnym miestom pre firemné stretnutia a aktívny oddych v prírode. Kongresové centrum sa nachádza v hotelovom komplexe Kúpeľov Nový Smokovec a je prepojené s hotelom PALACE a reštauráciou SVIŠŤ. Špičkové technické zariadenie je možné využiť pri organizovaní podujatí rôzneho zamerania. Centrum je plne klimatizované, pozostáva z 3 kongresových miestností rôznej kapacity (220, 100 a 30 miest).

Foyer prepája kongresové centrum s reštauráciou SVIŠŤ. Tento moderne zariadený priestor je vhodný na registráciu účastníkov, kávové prestávky, bufetové občerstvenia, výstavy či prezentácie. Nachádza sa tu niekoľko plazmových TV, na ktorých je možné sledovanie prezentácií uvádzaných v jednotlivých sálach, firemných log alebo televízneho programu.Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 220)kongresový sál č. 2 (počet míst 90)kongresový sál č. 3 (počet míst 27)

salónek č. 1 (počet míst 16)

salónek č. 2 (počet míst 16)

Fotogalerie:


Lázně Nový Smokovec Hotel Palace GrandLázně Nový Smokovec Hotel Palace GrandLázně Nový Smokovec Hotel Palace GrandLázně Nový Smokovec Hotel Palace GrandLázně Nový Smokovec Hotel Palace GrandLázně Nový Smokovec Hotel Palace GrandLázně Nový Smokovec Hotel Palace GrandLázně Nový Smokovec Hotel Palace GrandLázně Nový Smokovec Hotel Palace GrandLázně Nový Smokovec Hotel Palace Grand
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com