Lázně Dolní Lipová Lázeňský dům SCHROTH Lipová, Lipová Ubytování

Lázně Dolní Lipová Lázeňský dům SCHROTH česká verze  Lázně Dolní Lipová Lázeňský dům SCHROTH slovenská verzia  Lázně Dolní Lipová Lázeňský dům SCHROTH english version  Lázně Dolní Lipová Lázeňský dům SCHROTH deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Lázně Dolní Lipová Lázeňský dům SCHROTH
Název: sdílet Lázně Dolní Lipová Lázeňský dům SCHROTH na Facebooku Lázně Dolní Lipová Lázeňský dům SCHROTH
Ulice: Lipová-lázně 248
Město: Lipová
PSČ: 790 61
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký kraj
Hory / Region: Jeseníky
Rekreační středisko: Lázně Lipová
Stát: Česká republika
GPS: 50°13'43.239"N, 17°8'48.687"E
Kapacita: 250
Typ: Lázeňský hotel / dům
Počet hvězdiček: 3
Nadmořská výška: 538
Cena od:

ukázat na mapě     E-mail: lazne-dolni-lipova-lazensky-dum-schroth-lipova@penzion-hotel.cz

Popis:


LÁZNĚ DOLNÍ LIPOVÁ ubytování a léčení v Lázeňském domě SCHROTH...


Počátky lipovských lázní jsou neodmyslitelně spjaty se jménem jejich zakladatele, přírodního léčitele Johanna Schrotha.zně poskytují jak komplexní a příspěvkovou lázeňskou léčbu, plně hrazenou zdravotními pojišťovnami dle indikačního seznamu, tak léčbu samopláteckou. Nabízíme léčbu kožních nemocí, léčbu obezity, léčbu pohybového systému nebo léčbu cukrovky.

Lázeňští hosté mohou být ubytováni v některém z osmi lázeňských domů. Pokoj si mohou vybrat ze dvou kategorií.Pokoje kategorie A jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou (ev. vanou), televizorem, telefonem a případně chladničkou. Kategorie B má sociální zařízení společné na patře, pokud není televizor přímo na pokoji, je k dispozici společenská místnost. Pokoje jsou jednolůžkové i dvoulůžkové. V obou kategoriích lze připravit přistýlku pro případnou návštěvu pacienta, pro malé děti jsou připraveny postýlky.

LÁZNĚ DOLNÍ LIPOVÁ ubytování:
Ubytovány mohou být i větší skupiny hostů, příslušný lázeňský dům lze k tomuto účelu variabilně přizpůsobit (např. vybavená samostatná kuchyňka). Náš personál ve všech lázeňských domech vám vždy ochotně vyjde vstříc ohledně vašich přání a požadavků.Lázeňský dům Nový domov, kde bývají hosté ubytováni je vybaven mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, ledničkou, děti mají k dispozici hernu (hračky, balony, žíněnky) a venkovní oplocenou zahradu s prolézačkami. Na pokojích kategorie A, kategorie B je s koupelnou a WC na chodbě.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, připojeni internetu, sat, dětská postýlka k dispozici, Koupelna na podlaží, WC na podlaží, umyvadlo na pokoji

Základní informace: sekretářské služby, praní a žehlení, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu, masážní studio, pedikůra, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Nadmořská výška: 538

Popis okolí: Klienti Lázní Dolní Lipová mají možnost navštívit kulturní a společenské akce, které se pořádají jednak v obci Lipová Lázně, ale také v nedalekém Jeseníku. O těchto akcích jsou informováni formou nástěnek u Lázeňské knihovny a v jídelně (lázeňský dům Moravanka). V areálu lázní je kavárna Sluníčko, kde jsou 2x v týdnu taneční večery. Milovníci dobré knihy budou jistě spokojeni s výběrem knih v Lázeňské knihovně s nekuřáckou kavárničkou, která je otevřena od pondělí do pátku (lázeňský dům Marta). Každý den zde máte možnost přečíst si denní tisk a k tomu si objednat dobrou kávu nebo voňavý čaj. V lázeňské recepci získáte informace o kulturních akcích, tipy na výlety, informace o zajímavostech našeho regionu. Ve spolupráci s CA Stoptour umožňujeme zájemcům zakoupit si společné výlety do okolí autobusem.

Tipy na výlet: Lázně Dolní Lipová - tipy na výlety: Krásná jesenická příroda vás jistě vyláká k dlouhým i kratším tůrám - v okolí lázní ty méně zdatné a pro náročnější je tu řada značených turistických tras v našich horách. Je třeba mít samozřejmě patřičné vybavení - pevnou obuv, sportovní oblečení a nezapomenout na pláštěnku. U nás si můžete vypůjčit nebo i zakoupit hole pro Nordic Walking. Kromě svých nohou můžete osedlat také kolo. Náš kraj nabízí spoustu možností pro cykloturistiku. Můžete si přivézt s sebou vlastní kolo nebo využít služby půjčoven kol. Od června do září je možné využít také cyklobus, který vám ušetří šlapání do kopce a umožní vám ujet na kole větší vzdálenosti.

Kulturní akce: MUZEUM JOHANNA SCHROTHA Lipová - lázně se nachází přímo pod železniční stanicí Lipová - lázně, asi 200 m severně od kostela v Dolní Lipové. MUZEUM VINCENZE PRIESSNITZE V JESENÍKU LÁZNÍCH. MUZEUM VETERÁN KLUBU ČESKÁ VES. V muzeu se nachází sbírka historických motocyklů, automobilů, historický nábytek, klubové trofeje, dokumentace motoristického hnutí jesenického regionu, prezentace úspěchů známých závodníků z autokrosu, motokár, silničních motocyklů a dalších. POUTNÍ KOSTEL PANNY MARIE POMOCNÉ(Mariahilf) Poutní kostel Panny Marie Pomocné nedaleko města Zlatých Hor. Původní poutní místo (doba vzniku v období 30-ti leté války)