Lázně 1897 s.r.o. - Lázně Velichovky Velichovky, Velichovky Ubytování

Lázně 1897 s.r.o. - Lázně Velichovky česká verze  Lázně 1897 s.r.o. - Lázně Velichovky slovenská verzia  Lázně 1897 s.r.o. - Lázně Velichovky english version  Lázně 1897 s.r.o. - Lázně Velichovky deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Lázně 1897 s.r.o. - Lázně Velichovky
Název: sdílet Lázně 1897 s.r.o. - Lázně Velichovky na Facebooku Lázně 1897 s.r.o. - Lázně Velichovky
Ulice: Jaroměřská 100
Město: Velichovky
PSČ: 552 11
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký kraj
Stát: Česká republika
GPS: Jaroměřská 100
Kapacita: 260
Typ: Lázeňský hotel / dům
Počet hvězdiček: 3
Cena od:

ukázat na mapě     E-mail: lazne-1897-sro-lazne-velichovky-velichovky@penzion-hotel.cz

Popis:


Lázně Velichovky se specializují zejména na léčbu pohybového ústrojí. Využívají se blahodárné a léčivé účinky zdejší křídové slatinné zeminy, která je u nás unikátní. Má vysoký obsah uhličitanu vápenatého a železa, proto je aplikována zejména pacientům po úrazech, před a po operacích kostí a kloubů včetně kloubních náhrad a s chorobami pohybového aparátu

Proč navštívit lázně Velichovky? profesionální služby, moderní léčba, rodinná atmosféra, jedinečná rašelina v ČR


Lázně Velichovky a.s.
jsou ideálním místem nejen pro lázeňské pobyty: Lázeňské pobyty v Lázních Velichovky uprostřed přírody poskytují vhodnou terapii pro tolik potřebný odpočinek.

Lázně Velichovky a.s. jak léčíme: Celková regenerace Vašeho těla, kterou Vám dopřejeme našimi perfektními službami, jako jsou např. čokoládové masáže, bahenní lázně, thajské masáže, medové masáže a masáže lávovými kameny, Vám pomůže načerpat novou energii a upevnit Vaše zdraví. Lázně Velichovky jsou tak ideální nejen pro lázeňské pobyty, ale také například pro wellness víkend pro dva.

Ubytování nabízíme v budovách: Masarykův dům a vila Vila Domov.


Masarykův dům: V roce 1923 započata stavba a v roce 1926 byl zahájen provoz.  Ve stejném roce navštívil lázně první president T.G.Masaryk, na jehož počet je budova pojmenována. Druhé patro bylo dostavěno až v roce 1936. Oprava levé strany v současné době probíhá. Předpokládaný termín dokončení 06/2015. Pokoje, které jsou v době rekonstrukce k dispozici, jsou s vlastním příslušenstvím, TV, lednicí, telefonem a radiobudíkem. Vila poskytuje v současné době ubytování a procedury. Celkem 120 lůžek.

Vila Domov: První lázeňská budova ve Velichovkách, vystavěna společně s vilou Slovenka v roce 1898, pod názvem Jela (Gabriela). První patro bylo dostavěno až v roce 1928. První oprava proběhla v dubnu 1998, kapacita je 65 lůžek. Pokoje s vlastním příslušenstvím jsou vybaveny TV, lednicí, telefonem. Vila poskytuje ubytování a část procedur - oxygenoterapii a suchou uhličitou koupel. Celkem 60 lůžek.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Lázně Velichovky a.s. co léčíme?: Trpíte-li obtížemi jako jsou bolesti kloubů či jste prodělali TEP kyčle a jiné nepříjemné operace kloubů, dopřejte svému pohybovému ústrojí lázně a péči. Již více než 100 let je známo, že jako přírodní léčebný zdroj využíváme slatinu mimořádné kvality, která je ojedinělá svým složením v celé České republice.

Naše léčebné lázeňské pobyty v Lázních Velichovky: speciální lázeňské pobyty a rehabilitace Vám vrátí pružnost a ztracené zdraví. Nabízíme také příspěvkové a komplexní lázeňské pobyty, které jsou částečně nebo plně hrazeny zdravotní pojišťovnou. V naší nabídce naleznete také relaxační víkendové pobyty a wellness pobyty či víkendové pobyty v lázních. Lázně Velichovky jsou tak příjemným místem pro Váš odpočinek.

Lázeňské služby: Lázně

Procedury léčení: Elektroléčba, Magnetoterapie, Léčebný tělocvik, Masáže, Podvodní masáže, Přísadové koupele, Koupele

Vyšetřovací výkony: Kontrolní lékařské vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Peloidy

Léčba nemocí indikace: Nervové, Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Reumatózna artritida a její obměny, Bechtěrevova choroba, Vertebrogenní syndrom

Ostatní druhy léčby: Spánek, Relaxační procházky

Stravování:

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Lázně 1897 s.r.o. - Lázně VelichovkyLázně 1897 s.r.o. - Lázně VelichovkyLázně 1897 s.r.o. - Lázně VelichovkyLázně 1897 s.r.o. - Lázně VelichovkyLázně 1897 s.r.o. - Lázně VelichovkyLázně 1897 s.r.o. - Lázně Velichovky
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2017 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com