Lázeňský hotel PYRAMIDA II Františkovy Lázně, Františkovy Lázně Ubytování

Lázeňský hotel PYRAMIDA II česká verze  Lázeňský hotel PYRAMIDA II slovenská verzia  Lázeňský hotel PYRAMIDA II english version  Lázeňský hotel PYRAMIDA II deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Lázeňský hotel PYRAMIDA II
Název: sdílet Lázeňský hotel PYRAMIDA II na Facebooku Lázeňský hotel PYRAMIDA II
Ulice: Slatina 91
Město: Františkovy Lázně
PSČ: 351 01
Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Stát: Česká republika
Kapacita: 66
Typ: Lázeňský hotel / dům
Počet hvězdiček: 4
Počet podlaží: 4
Nadmořská výška: 450
Cena od:

ukázat na mapě     E-mail: lazensky-hotel-pyramida-ii-frantiskovy-lazne@penzion-hotel.cz

Popis:


4* lázeňský hotel Pyramida II Slatina 91 Františkovy Lázně, Františkovy Lázně ubytování a lázeňské balíčky v hotelu Pyramida II:


Srdečně Vás vítáme v lázeňském hotelu Pyramida II. 4* lázeňský hotel Pyramida II se nachází v těsném sousedství lázeňského hotelu Pyramida I na okraji městského lesoparku, ve světově proslulém lázeňském městě Františkovy Lázně. Do centra města lze dojít odpočinkovou procházkou během cca 15 minut. Díky své klidné poloze a menší kapacitě je hotel oblíben především u hostů, kteří hledají relaxaci, odpočinek a rodinnou atmosféru. Přestože jste obklopeni přírodou, nepropásnete nic z dění ve městě.

Lázeňský hotel Pyramida II - Františkovy Lázně - ubytování: Zajisté budete spokojeni s ubytováním v kterémkoliv z našich 31 útulných dvoulůžkových pokojů (s balkonem). Všechny naše dvoulůžkové pokoje, stejně jako 4 malé jednolůžkové pokoje (bez balkonu) jsou vybaveny Sat-TV, telefonem, radiobudíkem, sejfem, minibarem, vlastní koupelnou se sprchou/WC a fénem. Naši spolupracovníci na recepci pro Vás zdarma připraví župan k zapůjčení. Po domluvě připravíme na pokoj přistýlku nebo dětskou postýlku.
Snídaně a oběd nebo večeře se podávají v hotelové restauraci – snídaně formou bufetu a oběd nebo večeře formou menu, výběrem ze 4 jídel. Náš personál a kuchařský tým Vám připraví nejen české speciality. V létě je hostům k dispozici letní terasa s výhledem do naší malé obory, kde můžete obdivovat stádo daňků a muflonů. Můžete si také prohlédnout přilehlou venkovní voliéru a okrasným ptactvem nebo výběh se pštrosy.

Lázeňský hotel Pyramida II - Františkovy Lázně - služby: V hotelu naleznete společenskou místnost s internetovým koutkem. Bazén a sauna v hotelu Pyramida I jsou i Vám každé odpoledne bezplatně k dispozici. Na malé sluneční louce přímo u hotelu jsou Vám k dispozici lehátka k odpočinku. Pro volný čas pro Vás máme připravené stolní hry (biliárd, ping-pong, air hockey), nebo si můžete zapůjčit herní náčiní pro badminton. Pro děti zde máme pískoviště s klouzačkou, houpačku s přelézanou a venkovní trampolínu.

Pro Vaše auto máme připravena parkovací místa přímo u hotelu (zdarma) nebo můžete parkovat v některé z jednotlivých garáží (za poplatek). Pokud nechcete Vašeho čtyřnohého miláčka nechat doma, vezměte ho s sebou. Nejen pro naše lázeňské hosty zde máme plně zařízený balneo- a rehabilitační provoz, kde si můžete užívat všechny procedury pod jednou střechou pod vedením zkušeného odborného personálu. Přijeďte si k nám odpočinout a zotavit se a nechte nás o Vás při tom pečovat. Těšíme se na Vás.

Typy pokojů
2 lůžkovýpřistýlka
314

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, rádio, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, bezplatný hotelový transport, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, masážní studio, pedikůra, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 4

Nadmořská výška: 450

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Přírodní léčivé zdroje:

Františkolázeňské prameny: Františkolázeňské prameny patří mezi přírodní minerální vody léčivé, tzv. studené síranoalkalické kyselky. Světovou zvláštností je pro vysoký obsah glauberovy soli 23g/l pramen Glauber IV., který se nachází ve Dvoraně Glauberových pramenů.
Minerální koupele: Minerální koupele se používají vzhledem k pozitivnímu vlivu vstřebávání kysličníku uhličitého kůží. Využití u vysokého tlaku a chronických bolestivých syndromech zad a pohybového aparátu je podrobně rozebíráno u příslušných kapitol. Méně mineralizované prameny lze vhodně užívat při prevenci urologických kamenů a močových infekcí. Zanedbatelný není ani vliv na trávicí systém a jeho onemocnění.
Kysličník uhličitý: Kysličník uhličitý je separovaný z minerálních vod a po úpravě se aplikuje formou podkožních plynových injekcí.
Slatina: Slatina se užívá především při termoterapii chronických revmatických onemocnění, bolestech zad a pohybového aparátu. Nemalou roli hraje, že Frant. Lázně jsou v ekologickém prostředí českých pohraničních lesů a jsou vzdálené od průmyslových center. Jedná se o jednu z oblastí s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Díky svému klimatu patří k nejznámějším středoevropským lázním.

Vodoléčba: Vrcholu dosáhla vodoléčba v německé lázeňské tradici. Je nutno připomenou, že v německých učebnicích je často citován zakladatel české vodoléčby Řehoř Priesnitz. Od těchto dob převzal tehdejší systém zábalů a střiků mnoho moderních prvků. Moderní vodoléčba využívá zejména reflexního vlivu aplikace teplejších či chladnějších vodoléčebných stimulů. Díky přesně propracovaným postupů je dosahováno změn prokrvení a zlepšení metabolismu včetně tišení bolesti. Zvláštní kapitolou jsou koupele a pohybová léčba v bazénu. Vodoléčba hraje roli zejména u onemocnění pohybového aparátu, bolestí zad, ale i ischemické choroby. Po absolvování všech procedur doporučujeme 30 minut odpočinek. Tato procedura je náročná časově i fyzicky, proto doporučujeme neplánovat si jiný program.

Tradice lázeňství ve Františkových Lázních je spojena s tradicí vodoléčby a koupelí. Dlouholetá tradice a zkušenosti ve využívání klasické lázeňská vodoléčby ve Františkových lázních ve spojení s místními minerálními prameny zaručují maximální léčebné účinky. Součástí moderní vodoléčby je zejména využití blahodárného vlivu působení teplejší či chladnější vody na lidský organismus. Využitím poznatků moderní medicíny a dlouholetých zkušeností byly vypracovány přesné postupy, jak pomocí vody různé teploty a jejího různého proudění dosáhnout změn prokrvení organismu včetně zlepšení metabolismu a také tišení bolestí.

Vodoléčba (též hydroterapie) zahrnuje například perličkové koupele, podvodní masáže, uhličité koupele atd.
Perličková vanová koupel využívá jemného masážního účinku probublávajícího plynu. Blahodárně působí na krevní oběh a nervovou soustavu.
Vířivá lázeň je ideální a příjemná masáž kůže působením vzduchových bublin.
Podvodní masáž se provádí ve vaně pomocí vodních trysek a tlaku vody.
Skotské střiky využívají povzbuzujících a stimulujících účinků střídání působení tepla a chladu. Při této proceduře je na tělo stříkán střídavě teplý a studený proud vody. Skotské střiky jsou aplikovány při svalových bolestech, nemocech pohybového aparátu nedostatečné krevní cirkulaci a únavě.
Kneippův chodník napomáhá ke správnému prokrvení dolních končetin. Při proceduře pacient přešlapuje v malých bazéncích s oblázky střídavě v teplé a studené vodě.
Mezi vodoléčebné procedury se řadí také pohybová léčba – cvičení v bazénu (hydrokinezioterapie).
Při cvičení v bazénu se využívá zejména hydrostatický vztlak a odpor prostředí. Hydrostatický vztlak snižuje tělesnou hmotnost a snižuje tak bolesti postižených kloubů. Při cvičení ve vodě se využívá odporu vody při pohybu k posílení svalstva při snížené bolesti a zároveň bez omezení rozsahu pohybu v kloubech.

Širokou nabídku hydroterapie najdete v lázeňském hotelu Pyramida ve Františkových Lázních. Vodoléčebné procedury můžete využít při vaše wellness pobytu v tomto překrásném hotelu.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Oxygenoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Laseroterapie, Suchá plynová koupel, Parafinoterapie, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Peloidní zábaly

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, Základní biochemické vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Vody uhličité, Peloidy

Léčba nemocí indikace: Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice

Lázeňské pobyty:


Název: Kůra na zkoušku


Číslo: 377

Popis: KÚRA K SEZNÁMENÍ S LÉČBOU | 7 nocí

DOBRÝ ZPŮSOB JAK ZAČÍT ŘEŠIT ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY | KONZULTACE S LÉKAŘEM

Popis pobytu:
    7x ubytování s plnou penzí
    1x konzultace s lékařem
    3x radonová koupel
    1x přísadová koupel se zábalem
    1x uhličitá koupel se zábalem
    1x suchá uhličitá koupel - plynná
    2x klasická masáž (částečná)
    3x parafínový zábal rukou
    2x oxygenoterapie
    1x skupinový tělocvik

Navíc k pobytu (pro každou délku pobytu): 1x Vincentka - minerální voda z Luhačovic (0,7 l)

Důležité informace: Kúru na zkoušku nabízíme pouze v hotelech Radium Palace a Běhounek. V ostatních hotelech je pobyt možný na základě poptávky dle volné kapacity. U léčebných pobytů je neděle zpravidla odpočinkový den. V období Vánoc a Silvestra je vánoční a silvestrovský program v ceně.

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumLázeňský důmjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.1 - 31.12Hotel Běhounek2060 - 27001790 - 2140Czk 
1.1 - 31.12Hotel Radium Palace2390 - 30502060 - 2420Czk 

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace Pyramida II hotel - Františkovy Lázně

V hotelu se nachází útulná restaurace s velkým výběrem jídel. Náš personál i kuchařský tým Vám připraví speciality nejen české kuchyně, na výběr jsou i pokrmy z ryb či zvěřiny. K pití nabízíme velký výběr nealkoholických nápojů, několik druhů červených i bílých vín, točené pivo Budějovický Budvar, míchané nápoje a další. Pokud neprší, je v provozu Letní terasa s výhledem do obory. Za hezkého počasí se na terase pořádá grilování s živou hudbou (obvykle o víkendu). Kdo má rád ke kávě zákusek a příjemné prostředí, jistě rád navštíví naši vyhlídkovou kavárnu v prosklené špici hotelu Pyramida I. Střešní kavárna s kapacitou pro 52 osob je oblíbeným cílem lázeňských hostů. V kavárně se 2x v týdnu, a to vždy ve středu a v sobotu, pořádají taneční večery s živou hudbou.

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Lázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA IILázeňský hotel PYRAMIDA II
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com