Lázeňský hotel PYRAMIDA I Františkovy Lázně, Františkovy Lázně Ubytování

Lázeňský hotel PYRAMIDA I česká verze  Lázeňský hotel PYRAMIDA I slovenská verzia  Lázeňský hotel PYRAMIDA I english version  Lázeňský hotel PYRAMIDA I deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Lázeňský hotel PYRAMIDA I
Název: sdílet Lázeňský hotel PYRAMIDA I na Facebooku Lázeňský hotel PYRAMIDA I
Ulice: Slatina 91
Město: Františkovy Lázně
PSČ: 351 01
Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Rekreační středisko: Františkovy Lázně
Stát: Česká republika
Kapacita: 124
Typ: Lázeňský hotel / dům
Počet hvězdiček: 4
Počet podlaží: 4
Nadmořská výška: 450
Cena od: 1040 CZK

ukázat na mapě     E-mail: lazensky-hotel-pyramida-i-frantiskovy-lazne@penzion-hotel.cz

Popis:


Lázeňský hotel Pyramida I Slatina 91 - lázeňské služby - Františkovy Lázně...


Srdečně Vás vítáme v lázeňském hotelu Pyramida I.  Architektonicky neobvyklý 4* lázeňský hotel Pyramida I se nachází v krásné krajině na okraji městského parku světově+ proslulého lázeňského města Františkovy Lázně. Do centra města lze dojít odpočinkovou procházkou během cca 15 minut. Díky své klidné poloze je hotel oblíben především u hostů, kteří hledají relaxaci a odpočinek v přírodě, ale přesto nedaleko městského dění.

4* lázeňský hotel Pyramida I - Františkovy Lázně - ubytování: Ubytujeme Vás v jednom z našich útulně zařízených pokojů. Všech 62 pokojů (částečně bez balkonu) je vybaveno Sat-TV, telefonem, radiobudíkem, sejfem, minibarem, vlastní koupelnou se sprchou/WC a fénem. Naši spolupracovníci na recepci pro Vás zdarma připraví župan k zapůjčení. V našem lázeňském hotelu naleznete kromě standardních dvoulůžkových pokojů (některé s možnosti přistýlky) také 4 apartmány a 3 pokoje, vhodné pro osoby tělesně postižené.


4* lázeňský hotel Pyramida I - Františkovy Lázně - stravování následuje v hotelové restauraci – snídaně formou bufetu a oběd nebo večeře formou výběru z menu. Pro Vaše potěšení Vám je k dispozici naše vyhlídková střešní kavárna s nádhernou panoramatickou vyhlídkou do širokého okolí hotelu. V kavárně se pro Vaši zábavu konají 2x v týdnu – ve středu a v sobotu taneční večery s živou hudbou.

Náš vnitřní bazén i sauna jsou Vám každé odpoledne zdarma k dispozici. V hotelové hale naleznete také internetový koutek nebo možnost bezdrátového připojení k internetu. Relaxovat můžete také na sluníčku u hotelu na sluneční louce s lehátky.

Pro volný čas pro Vás máme připravené stolní hry (biliárd, ping-pong, air hockey), nebo si můžete zapůjčit herní náčiní pro badminton. Pro děti zde máme pískoviště s klouzačkou, houpačku s přelézanou a venkovní trampolínu.
Pro Vaše auto máme k dispozici dostatek parkovacích míst přímo u hotelu (zdarma) nebo možnost parkovat v hotelové garáži nebo v některé z jednotlivých garáží (za poplatek). Pokud nechcete Vašeho čtyřnohého miláčka nechat doma, vezměte ho s sebou.

Nejen pro naše lázeňské hosty zde máme plně zařízený balneo- a rehabilitační provoz, kde si můžete užívat všechny procedury pod jednou střechou pod vedením zkušeného odborného personálu. Přijeďte si k nám odpočinout a zotavit se a nechte nás o Vás při tom pečovat. Těšíme se na Vás!


Typy pokojů
2 lůžkovýapartmán
584

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, bezplatný hotelový transport, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, masážní studio, pedikůra, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 4

Nadmořská výška: 450

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlka
1.1-31.1213521080810


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Přírodní léčivé zdroje:

Františkolázeňské prameny: Františkolázeňské prameny patří mezi přírodní minerální vody léčivé, tzv. studené síranoalkalické kyselky. Světovou zvláštností je pro vysoký obsah glauberovy soli 23g/l pramen Glauber IV., který se nachází ve Dvoraně Glauberových pramenů.

Minerální koupele
:
Minerální koupele se používají vzhledem k pozitivnímu vlivu vstřebávání kysličníku uhličitého kůží. Využití u vysokého tlaku a chronických bolestivých syndromech zad a pohybového aparátu je podrobně rozebíráno u příslušných kapitol. Méně mineralizované prameny lze vhodně užívat při prevenci urologických kamenů a močových infekcí. Zanedbatelný není ani vliv na trávicí systém a jeho onemocnění.
Kysličník uhličitý: Kysličník uhličitý je separovaný z minerálních vod a po úpravě se aplikuje formou podkožních plynových injekcí.

Slatina:
Slatina se užívá především při termoterapii chronických revmatických onemocnění, bolestech zad a pohybového aparátu. Nemalou roli hraje, že Frant. Lázně jsou v ekologickém prostředí českých pohraničních lesů a jsou vzdálené od průmyslových center. Jedná se o jednu z oblastí s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Díky svému klimatu patří k nejznámějším středoevropským lázním.

Vodoléčba: Vrcholu dosáhla vodoléčba v německé lázeňské tradici. Je nutno připomenou, že v německých učebnicích je často citován zakladatel české vodoléčby Řehoř Priesnitz. Od těchto dob převzal tehdejší systém zábalů a střiků mnoho moderních prvků. Moderní vodoléčba využívá zejména reflexního vlivu aplikace teplejších či chladnějších vodoléčebných stimulů. Díky přesně propracovaným postupů je dosahováno změn prokrvení a zlepšení metabolismu včetně tišení bolesti. Zvláštní kapitolou jsou koupele a pohybová léčba v bazénu. Vodoléčba hraje roli zejména u onemocnění pohybového aparátu, bolestí zad, ale i ischemické choroby. Po absolvování všech procedur doporučujeme 30 minut odpočinek. Tato procedura je náročná časově i fyzicky, proto doporučujeme neplánovat si jiný program.

Tradice lázeňství ve Františkových Lázních je spojena s tradicí vodoléčby a koupelí.
Dlouholetá tradice a zkušenosti ve využívání klasické lázeňská vodoléčby ve Františkových lázních ve spojení s místními minerálními prameny zaručují maximální léčebné účinky. Součástí moderní vodoléčby je zejména využití blahodárného vlivu působení teplejší či chladnější vody na lidský organismus. Využitím poznatků moderní medicíny a dlouholetých zkušeností byly vypracovány přesné postupy, jak pomocí vody různé teploty a jejího různého proudění dosáhnout změn prokrvení organismu včetně zlepšení metabolismu a také tišení bolestí.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům

Procedury léčení: Komplexní léčba v domě, Oxygenoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Laseroterapie, Suchá plynová koupel, Parafinoterapie, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Peloidní zábaly

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, EKG

Přírodní léčivé zdroje: Vody uhličité, Peloidy

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Trávicí ústrojí, Cest dýchacích (netuberkulozní), Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace Pyramida I - Františkovy Lázně

Součástí restaurace je i salónek pro 14 hostů, využívaný k soukromým schůzkám nebo oslavám. K restauraci byla připojena i celoroční prosklená zimní zahrada s terasou.

Lázeňští pacienti si mohou vybrat ze čtyř druhů hlavních jídel k obědu i večeři na jednotlivé dny. Skladba menu respektuje různé druhy diet. Pokud máte zvláštní požadavek na stravování, můžete nám jej sdělit při objednávce pobytu a menu můžeme přizpůsobit.

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Lázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA ILázeňský hotel PYRAMIDA I
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com