Wellness hotel Rezidence Nové Hrady, Nové Hrady Ubytování

Wellness hotel Rezidence česká verze  Wellness hotel Rezidence slovenská verzia  Wellness hotel Rezidence english version  Wellness hotel Rezidence deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Wellness hotel Rezidence
Název: sdílet Wellness hotel Rezidence na Facebooku Wellness hotel Rezidence
Ulice: Nám. Republiky 1
Město: Nové Hrady
PSČ: 373 33
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Hory / Region: Šumava a Český Les
Stát: Česká republika
Kapacita: 140
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 4
Nadmořská výška: 540
Cena od: 850 CZK

ukázat na mapě     E-mail: wellness-hotel-rezidence-nove-hrady@penzion-hotel.cz

Popis:


Wellness hotel Rezidence Nové Hrady, Nové Hrady ubytování ve Wellness hotelu Rezidence Nové Hrady, wellness služby a procedůry rezidence Nové Hrady:


Bývalou Buquoyskou Rezidenci (podle hraběte Buqouye) najdete na východní straně náměstí Republiky v Nových Hradech, centru města, které bylo prohlášeno za Městskou památkovou zónu. Sousedí s areálem kláštera Servitů a kostelem sv. Petra a Pavla. Od roku 1634 do 1810 sloužila jako reprezentativní sídlo šlechtické rodiny Buquoyů. V jihozápadním křídle hotelu Rezidence byla nalezena barokní malba stropů, ostění oken a ornamentální výzdoba zdí s řadou barokních rostlinných motivů, barokních mušlí tzv. „Baruk“ a rokokových „Rokají“. Na venkovní fasádě byl restaurován tzv. Rožmberský jezdec. V objektu je i řada kamenických detailů (kamenná ostění oken a dveří, stupně schodů, kamenná kašna na nádvoří, atd.), které jsou postupně restaurovány.


Novohradsko patří k nejzachovalejším částem přírody v České republice. Po většinu roku zde fouká čerstvý vítr. V létě bývá chladný, protože sem vane přes dunajské údolí přímo z Alp. Lidé a zvláště děti trpící dýchacími potížemi nalézají v Novohradských horách úlevu. Nejvyšší místní vrcholy dosahují přes 1000 m. Nenarušená příroda, husté lesy, značné množství značených i neznačených tras vytváří přímo ideální podmínky pro turistiku. V okolí je spousta památek, které je také možno během pobytu navštívit např. Novohradský hrad, zámek, klášter či hrobka rodu Buquoyů.


Wellness hotel Rezidence - Nové Hrady - ubytování: Stylové, moderní, pohodlné - tak by se daly stručně charakterizovat vybavení a atmosféra našich pokojů, a to ať už si vyberete pokoj standardní či některé z našich apartmá. Naším cílem je, abyste se u nás cítili vždy příjemně a spokojeně. Všechny naše pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou a jsou vybaveny moderním, účelovým nábytkem. Nechybí zde samozřejmě ani chladnička či rádio, v apartmánech pak také vybavený minibar.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový4 lůžkovýapartmán
86055

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, minibar, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: bezbariérový přístup, praní a žehlení, klimatizace, Informační služba, bezplatný hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkoviště s dohledem kamery, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 4

Nadmořská výška: 540

Popis okolí:

Aquacentrum Dáváte přednost klidnějšímu způsobu trávení volného času a patříte mezi "vodomily"? Pak určitě navštivte nově otevřené aquacentrum v rakouském Gmündu (cca 15km). Celý den budete moci strávit v komplexu bazénů, vířivých koupelí, saun všech druhů, solných či ledových jeskyní apod. Určitě se Vám to bude líbit.

Lyžování: I milovníkům zimních sportů je co nabídnout. Nedaleká rakouská střediska zimních sportů Harmanschlag a Karlstift nabízí možnosti běžeckého i sjezdového lyžování. Lyžařské středisko Harmanschlag navíc nabízí možnost zakoupení lyžařských skipassů za zvýhodněné ceny.Kulturní akce:

Přejete si pohádkovou svatbu? Co by mohlo být lepšího, než prožít tento významný den v bývalé šlechtické rezidenci slavného rodu Buquoyů? Využijte naší nabídky a nechte si vystrojit svatební den ve wellness hotelu Rezidence, na který nezapomenete po zbytek Vašeho života. Načerpejte historickou atmosféru těchto okamžiků v místě, jehož vlastní historie je sama vyčerpávající a „romantizujte se" v barokně-rokokovém prostředí prostor našeho hotelu.

Chcete udělat radost Vašim blízkým a známým? Hledáte vhodný dárek k výročí, narozeninám nebo jen chcete potěšit své milé? Wellness hotel nabízí zvýhodněné dárkové certifikáty na libovolné námi poskytované pobyty. Pokud jste si z naší nabídky nevybrali, kontaktujte nás prosím a my Vám připravíme dárkový poukaz dle Vašeho přání na jakékoliv služby našeho hotelu. Poukaz Vám zašleme do 1 týdne.Dostupnost střediska:


Centrum název: (10 m)

Vlaková zastávka název: (6 km)

Autobusové nádraží název: (300 m)


Vlakové nádraží název: (6 km)

Obchod: (100 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.12-31.12850 - 10501500 - 1900640 - 8102200 - 2800 (Apartment 3 osoby/person)2800 - 3600 (Apartment 4 osoby/person)


Měna: CZK

Cena polopenze: 220
Cena plné penze: 390
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Wellness oáza - Lázeňské služby: Wellness oáza: Cítíte se unavení, vyčerpaní a bez nálady? Po návštěvě wellness oázy a našeho masážního a kosmetického salonu se budete cítit jako znovuzrození. Budeme hýčkat nejen Vaše tělo, ale i Vaši duši, a Vy budete moci alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedních dnů, načerpat novou energii a společně se svými blízkými vychutnávat romantickou pohádkovou atmosféru našeho wellness hotelu i jeho okolí.

Wellness oáza hotelu Rezidence: Součástí wellness vybavení hotelu je spa zóna, fitness centrum, široká nabídka masáží, zábaly, rehabilitační, detoxikační a jiné wellness procedury.

Wellness služby:
* reflexní masáže, aroma masáže
* koupele, zábaly, peeling
* orientální a solná lázeň, sauna, parní lázně
* solná jeskyně
* solárium
* odpočívárna
* vířivka, hut-tub

Masáže: Co vůbec masáž je ?
Masáž je terapie, kterou se aplikací tlaku na svaly a tkáně léčí zranění, zmírňuje bolest a stres, zlepšuje krevní oběh a uvolňuje napětí. Masáž je bezpochyby nejstarší formou terapie : je to něco, co zvířata i lidé dělají téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest. Masíruje se zásadně nahé lidské tělo.
Klasická masáž

Klasická masáž je založena na přirozené samočisticí schopnosti organismu a jeho schopnosti sebeuzdravování.Zahrnuje systematické pohyby jako hnětení, vytírání, tepání, chvění apod., s cílem navodit stav uvolnění a relaxace.
Dlouhodobé psychické zatížení se může projevit na fyzické rovině jako napětí či blokáda a to pak následně ovlivňuje psychiku.Navíc je-li toto napětí ponecháno dlouhodobě bez povšimnutí, může dojít k řetězové reakci, kdy se začne vytvářet blokáda i v jiných částech těla a jsou-li ignorovány bolestivé příznaky, vznikne akutní stav, který pak musí léčit lékař. Tomu se dá předejít pravidelnou masáží.
Masáž klasická částečná

Vhodné pro všechna onemocnění pohybového aparátu, včetně stavů poúrazových, rekonvalescence, stavy po fyzickém vyčerpání a svalové únavě.
Hlavním účinkem klasické masáže je podpora metabolismu a oběhu masírované oblasti, přispívá ke vstřebávání otoků, ovlivňuje svalový tonus.
Aroma masáž

Aromaterapeutická masáž je velmi účinná v boji s každodenním stresem.Kvalitní aromatické oleje pouze rostlinného původu poskytují příjemně uvolňující pocit a probouzí smysly.Tím se navodí hluboká relaxace a mimořádně silný smyslový zážitek.
Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je velmi starou technikou pro zlepšení a udržení kvalitních a lesklých vlasů.Používají se různé oleje v závislosti na ročním období - kokosový ořech, seznam, mandle, olivový olej, podmáslí. Dnes se tato masáž uplatňuje hlavně pro své vynikající antistresové účinky.Indická masáž jemně a léčivě ošetřuje ramena a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje.Masáž se provádí v sedě.Uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraní každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji. Zlepší zdraví a vzhled vlasů, navodí pocit pohody, fyzicky a psychicky harmonizuje organismus.Masáž pomáhá odčerpávat toxiny, které se hromadí v kůži a svalech.Opakováním omezí výskyt migrén.Indická masáž hlavy zvyšuje fyzický i duševní pocit pohody.

Medová masáž: Jedná se o velice starou a osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu, která využívá výrobních léčivých účinků medu ( především detoxikačních ) a kompresních masérských hmatů.Dochází tak k odstraňování starých nežádoucích usazenin v těle, které mohou být i toxické povahy.Doporučuje se pro organismus vyčerpaný stresem a nezdravým životním stylem, při nespavosti, stavu neklidu, bolesti hlavy, nemoci kloubů.Dále pak pro stárnoucí nebo nečistou aktózní pleť.

Reflexní masáž: Na chodidle každého člověka se nachází množství větších i menších plošek a bodů, které jsou nervovými reflexy propojeny s určitou částí těla, nebo s určitým orgánem.Systém těchto reflexních plošek se nachází i na rukou ( na dlani, prstech a hřbetech rukou a v okolí zápěstí) nebo jiných částech těla, např. na uchu, jsou ale mnohem menší.Je to,jako by se celé tělo se všemi jeho částmi promítalo do oblasti chodidla nebo ruky,každá část těla má tedy na chodidle nebo ruce svůj zmenšený obraz. Ploska nohy, nárt, prsty, pata a okolí kotníků je tedy jakýmsi systémem ,, tlačítek" , které když stiskneme, zazvoní to na druhém konci drátu, neboť signál putuje po nervových spojeních přímo do orgánu nebo čáti těla, na kterou chceme působit.

Mikromasáž očního okolí: Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje.Mikromasáž očního okolí je samostatným a novějším kosmetickým úkonem.Je to speciálně koncipovaná masáž, která se skládá z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem. Omezuje tvorbu vrásek okolo očí a tvorbu kruhů a váčků pod očima. Snižuje nitrooční tlak, uvolňuje napětí očních svalů a zlepšuje průchodnost dutin.

Rašelinový obklad: Jednorázový tepelný zábal se doporučuje při chronických revmatických onemocněních pohybového ústrojí, při poruchách prokrvení a svalové bolesti, při zvýšené náchylnosti k nemocem a velkém pracovním zatížení. Pomáhá při kožních problémech a je vhodná pro hydrataci a regeneraci pokožky.

Parafínový zábal: Parafínový zábal tvoří samostatnou kapitolu. Patří mezi oblíbený úkon a provádí se na zhrublé, mozolovité, suché a popraskané pokožce rukou a nohou. Svou neprodyšností a teplotou zvyšuje prokrvení a vstřebávání výživného krému do pokožky.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Terénní kúry, vycházkové trasy, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Masáže, Reflexní masáže, Peloidní zábaly, Pitné kůry

Ostatní druhy léčby: Spánek, Relaxační procházky

Lázeňské pobyty:


Název: Dámská jízda


Číslo: 076

Popis: Dámská jízda Víkendový wellness program plný pohybu, relaxace a celkového uvolnění zaměřený na ženy.

Cena zahrnuje: * 3 x ubytování s polopenzí * 1 x medová masáž * 1 x mikromasáž očního okolí * 1 x kosmetické ošetření basic * 1 x rašelinný termoobklad, každodenní neomezené využití hotelové wellness oázy (bazén, sauna, vířivka, solná jeskyně, parní komora)

Polopenze: * výběrem ze 3 menu (polévka, hlavní chod, salátové bufé, domácí zákusek volně k výběru, rozlévané nápoje dle nabídky hotelu)

BONUS: hotelovým hostům jsou ve wellness oáze denně volně k dispozici očistné čaje

Uvedené ceny nezahrnují místní poplatek ve výši 5,- Kč/osoba/den vč. DPH a poplatek za monitorované hotelové parkoviště ve výši 5,- Kč/auto/den vč.DPH.

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýapartmaMěna
1.1 - 31.3399033903990 (Apartmá)Czk 
1.4 - 30.4429036904290Czk 
1.5 - 31.8499039904990Czk 
1.9 - 31.10429036904290Czk 
1.11 - 20.12399033903990Czk 

Název: Relaxace ve vodním království


Číslo: 075

Popis: Relaxace ve vodním království - Víkendový pobyt spojený s návštěvou lázní Sole-Felsen-Bad v blízkém rakouském městečku. Relaxace ve vodním království ...je víkendový pobyt, při němž máte v rámci zakoupeného programu uhrazeno i 2-hodinové vstupné do termálních lázní Sole-Felsen-Bad v ca 15 km vzdáleném rakouském příhraničním městečku Gmünd. Tento komplex je rozdělen na dvě části - vodní svět, kde můžete své tělo uvolnit ve vodě teplé ca 36°C a využít příznivé účinky 1,5% koncentrace soli zejména na Vaši pokožku. Ti z vás, kteří máte rádi účinky sauny, zde naleznete pravý ráj - sauny různých velikostí vyhřáté od 60 do 90°C a nádherný výhled z některých saun přímo na jezero, na jehož břehu se celý komplex nachází. Nedílnou součástí vodního světa je brouzdaliště pro děti a tobogán.

K pocitu dokonalé pohody přispěje částečná aromamasáž spolu s rašelinným termoobkladem, který je aplikován před nebo po masáži. Díky výborné vlastnosti rašelinných obkladů, jejichž podstatou je pomalé chladnutí dochází k hloubkovému a postupnému prohřátí organismu a následnému odplavení škodlivin ze zatuhlých, případně zanícených míst, úlevě od bolesti a obnovení například i omezené pohyblivosti dané partie. Samozřejmou součástí tohoto pobytu je při zakoupení verze „all inclusive" i denní neomezený vstup do hotelové wellness oázy, v jejímž rámci máte plně k dispozici bazén, saunu, vířivku a solnou jeskyni.
Uvedené ceny nezahrnují místní poplatek ve výši 5,- Kč/osoba/den vč. DPH a poplatek za monitorované hotelové parkoviště ve výši 5,- Kč/auto/den vč.DPH.

Cena zahrnuje: * 3 x ubytování s polopenzí * 1 x částečná aromamasáž zad krku a šíje * 1 x rašelinný termoobklad * 1 x medová masáž * 1 x 2-hodinové vstupné do Sole-Felsen-Bad Gmünd vč. saunového světa, každodenní neomezené využití hotelové wellness oázy (bazén, sauna, vířivka, solná jeskyně, parní komora)

Polopenze: * výběrem ze 3 menu (polévka, hlavní chod, salátové bufé, domácí zákusek volně k výběru, rozlévané nápoje dle nabídky hotelu)

BONUS: hotelovým hostům jsou ve wellness oáze denně volně k dispozici očistné čaje

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýapartmaMěna
1.1 - 31.3399033903990 (Apartmá)Czk 
1.4 - 30.4429036904290Czk 
1.5 - 31.8499039904990Czk 
1.9 - 31.10429036904290Czk 
1.11 - 20.12399033903990Czk 

Stravování:


Restaurace popis: V ceně ubytování je vždy zahrnuta snídaně bufetového typu. V rámci jednotlivých typů pobytů si pak hosté mohou zvolit způsob stravování formou polopenze či plné penze popř. se mohou volně stravovat v naší hotelové restauraci. Ta je se svou širokou nabídkou jídel domácí i světové kuchyně k dispozici nejen hotelovým hostům, ale i ostatním návštěvníkům Nových Hradů. Máte-li slabost pro zákusky, dorty a sladkosti vůbec, pak nesmíte vynechat návštěvu naší stylové kavárny s cukrárnou, kde budete moci ochutnat tradiční i exotické dezerty, které pro Vás denně připravuje. V kombinaci s lahodnou chutí kávy pro Vás bude návštěva naší kavárny nevšední a nezapomenutelným kulinářským zážitkem. Stylové, moderní, pohodlné - tak by se daly stručně charakterizovat vybavení a atmosféra.

Restaurace: (počet míst 40)

Restaurace: (počet míst 40)

Restaurace: (počet míst 140)

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol, Sportovní hala, Fittness, Tenisové kurty, Jízda na koni , Bazén krytý, Sauna, Golf, Cyklotrasy

Kongresové služby:
Bezbariérový přístup, Dataprojektor, Připojeni internetu, Taneční parket, Kopírka, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Flipchart

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 100)

salónek č. 1 (počet míst 30)

Fotogalerie:


Wellness hotel RezidenceWellness hotel RezidenceWellness hotel RezidenceWellness hotel RezidenceWellness hotel RezidenceWellness hotel RezidenceWellness hotel RezidenceWellness hotel RezidenceWellness hotel RezidenceWellness hotel RezidenceWellness hotel RezidenceWellness hotel RezidenceWellness hotel RezidenceWellness hotel Rezidence
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2017 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com