MY Hotel Lednice na Moravě, Lednice na Moravě Ubytování

MY Hotel česká verze  MY Hotel slovenská verzia  MY Hotel english version  MY Hotel deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
MY Hotel
Název: sdílet MY Hotel na Facebooku MY Hotel
Ulice: 21. Dubna 657
Město: Lednice na Moravě
PSČ: 691 44
Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský kraj
Hory / Region: Lednicko - Valticko a Podyjí
Stát: Česká republika
Kapacita: 110
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 4
Cena od: 895 CZK

ukázat na mapě     E-mail: my-hotel-lednice-na-morave@penzion-hotel.cz

Popis:


MY Hotel - Lednice - Jižní Morava - lokalita: Vítejte My hotel se nachází v Lednici na Moravě, v srdci Lednicko-Valtického areálu. Přímo pod okny pokoje pomalu teče slepé rameno řeky Dyje a šumí hluboký a voňavý lužní les. Tento les i nedaleký rozlehlý zámecký park vybízí k procházkám a relaxaci.

MY Hotel - Lednice - Jižní Morava - Služby:
recepce k dispozici 24 hod., knihovna, dětský koutek, nekuřácké patro, směnárna, hotelový trezor, obchod s dárkovým zbožím, internet - WiFi v celém hotelu, kopírování, praní a čištění prádla, okružní jízdy parkování (monitorováno kamerovým systémem), zajišťování hromadných vstupenek na kulturní akce, prohlídky zámku,atd., domácí zvířata vítána, dětská postýlka na vyžádání.

MY Hotel - Lednice - Jižní Morava - ubytování:
V hotelu je 48 pokojů - z toho 3 apartmány, pokoje mají toto vybavení: moderně řešená koupelna, vysoušeč vlasů, telefon, internetové připojení na všech pokojích, TV, SAT, radio, hodiny, minibar, požární hlásiče, 21 pokojů je s balkónem.

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmánpřistýlka
44316

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat, minibar

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, sekretářské služby, směnárna, Informační služba, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkoviště s dohledem kamery

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: MY Hotel - Lednice - Jižní Morava - SPORTOVNÍ VYŽITÍ: U nás: tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště na volejbal, nohejbal, kriket, stolní tenis, elektronické šipky, horská kola V dosahu: motokáry, bowling, squash, koupaliště (v Břeclavi), přírodní koupaliště (Novomlýnské nádr., rybník Apollo), krytý bazén (v Břeclavi), vyjížďky na koních, vyjížďky v kočárech, vyhlídkové lety letadlem, vyhlídkové lety horkovzdušným balónem, projížďky na lodičkách po zámecké Dyji, střelnice, střelba z luku a kuše, golfová hřiště Speciální sportovní nabídka: možnost rybolovu, možnost lovu zvěře s doprovodem.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (1 km)

Autobusová zastávka název: (1 km)

Autobusové nádraží název: (1 km)


Vlakové nádraží název: (7 km)

Obchod: (900 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.12169919902990


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Stravování:


Restaurace popis: MY Hotel - Lednice - Jižní Morava - restaurace: Hotelová restaurace v zámeckém stylu. Na jídelním lístku jsou klasická česká jídla i mezinárodní kuchyně. Součástí naší restaurace je i stylový salonek, který je vybaven vnitřním grilem. K dispozici je i příjemné posezení na venkovní zahrádce u restaurace nebo u dětského hřiště a tenisových kurtů. Restaurace otevřena: Ne - Čt do 22.00 hod - Pá - So do 23.00 hod Vinný sklep: Součástí hotelového komplexu je vinný sklep pro 80 osob. Připravili jsme pro Vás degustace lokálních vín spojené s posezením u cimbálové muziky.

Vinárna: Vinný sklep (počet míst 80)

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Půjčovna kol, Jízda na koni , Bazén venkovní

Kongresové služby:
Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Fax, TV, Video , Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Diaprojektor, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Ozvučení, Speciální osvětlení, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů

MY Hotel - Lednice - Jižní Morava - kongresové služby a školeni: Konferenčních místnosti a jejich kapacita: Kongresový sál I - 150 osob školní uspořádání - 200 osob divadelní uspořádání Kongresový sál II - 80 osob školní uspořádání - 100 osob divadelní uspořádání Salonek 209 - max. 20 osob Salonek I - max. 10 osob Technické vybavení: TV, video, flipchart, zpětný projektor, plátno, Dataprojektor, Fax, telefon, Veřejný internet, Další technika, tlumočnické služby, kancelářské služby dle požadavku.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 200)kongresový sál č. 2 (počet míst 100)

salónek č. 1 (počet míst 20)

salónek č. 2 (počet míst 10)

Fotogalerie:


MY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY HotelMY Hotel
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2017 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com