Hotel Vavřinec Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem Ubytování

Hotel Vavřinec česká verze  Hotel Vavřinec slovenská verzia  Hotel Vavřinec english version  Hotel Vavřinec deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Hotel Vavřinec
Název: sdílet Hotel Vavřinec na Facebooku Hotel Vavřinec
Ulice: Karlovo náměstí 20
Město: Roudnice nad Labem
PSČ: 413 01
Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký kraj
Hory / Region: Středohoří a Máchův kraj
Stát: Česká republika
Kapacita: 65
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 4
Cena od: 1200 CZK

ukázat na mapě     E-mail: hotel-vavrinec-roudnice-nad-labem@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel Vavřinec Roudnice nad Labem...


Hotel Vavřinec - Roudnice nad Labem - poloha:
Amber Hotel Vavřinec je nedávno zrekonstuovaný historický objekt s dlážděným nádvořím. Hotel se nachází přímo na náměstí města Roudnice nad Labem, které leží necelých 50 km od Prahy - v blízkosti dálnice D8 - Praha - Drážďany (Exit č. 29 Roudnice n/L).Autobusové nádraží je cca 20 m od hotelu a vlakové nádraží 350 m.


Hotel Vavřinec - Roudnice nad Labem - ubytování: Hotel Vavřinec disponuje převážně dvoulůžkovými pokoji v členění manželská a oddělená lůžka, dále hostům nabídne 3 apartmá a jeden jednolůžkový pokoj.


Hotel Vavřinec - Roudnice nad Labem - vybavení: 1 x 1lůžkový pokoj, 29 x 2lůžkový pokoj, 2 x apartmá, 1 x manager suite. Všechny pokoje sjou vybavené koupelnou se sprchovým koutem, nebo vanou, toaletou, TV se satelitním příjmem a telefonem.


Hotel Vavřinec - Roudnice nad Labem - služby: Platby je možné provést klasickými typy platebních karet. Možnost roomservisu.Parkoviště pro osobní automobily i autobusy je přímo před hotelem. Možnost uschování kol bez poplatku. Vstup volný všem zvířecím mazlíčkům.


Hotel Vavřinec - Roudnice nad Labem - relaxace - sport: Nedaleko hotelu lze využít sportovní areál s krytou víceúčelovou halou, posilovnou a venkovními tenusovýmu kurty. Dále je k dispozici kurt na plážový volejbal. Podél Labe vede cyklistická stezka a necelých 5 km od hotelu se nachází veslařský areál Račice.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1293

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, kabelová televize, sat

Základní informace: bezbariérový přístup, sekretářské služby, směnárna, Informační služba, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel Vavřinec - Roudnice nad Labem - okolí: Kamenný hrad Původní kamenný hrad pochází z 1. poloviny 13. století, je pozdně románský , typu německých falcí. Z této doby však nejsou žádné dochovalé zprávy o jeho existenci. Zděných hradů bylo tehdy málo, byly to hrady pouze knížecí. Roudnický hrad má křížové klenby bez žeber a pásy, jaké se objevují u staveb stavěných po r. 1100. Baštové opevnění hradu má obdobu v Praze z doby knížete Soběslava (1125 - 1140), není tedy vyloučeno, že hrad pochází již z 12. století. Zakladatele hradu nelze přesně určit. Původní kamenný most ve městě. Byl postaven r.1340 a byl třetím nejstarším kamenným mostem v Čechách a prvním přes řeku Labe. Byl vystavěn za pražského biskupa Jana IV. z Dražic. Jeho stavitelem byl mistr Vilém z Avignonu. Zvonařství v 16. a 17. století Mezi řemesly v 16. a 17. století zaujímalo ve městě zvonařství velmi významné místo, neboť roudničtí zvonaři byli velmi známí. Celkem jsou to čtyři zvonaři v letech 1536 - 1648. Všichni byli roudnickými měšťany, takže vlastnili domek a pozemek uvnitř hradebního prostoru města. Roudnické sbírky v Nelahozevsi: Ze všech našich šlechtických sbírek představovala nejstarší a nejbohatší historický soubor někdejší lobkovická obrazárna v Roudnici nad Labem. Od 50. let je vystavována na zámku v Nelahozevsi. Roudnická zámecká knihovna. Základ knihovny tvořila sbírka knih předního českého humanisty Bohuslava Hasištejna z Lobkovic, založená kolem r. 1491. Tehdy sbírka obsahovala asi 23 rukopisů a 411 prvotisků, které se zachovaly a byly součástí knihovny Zdeňka Vojtěcha Popela z Lobkovic.

Tipy na výlet: Hotel Vavřinec - Roudnice nad Labem - výlety: Z Roudnice nad Labem můžete podniknout mnoho turistických výletů po Českém středohoří nebo si projet naše okolí po cyklostezkách. Můžete navštívit známe hrady a zámky jako jsou: Doksany, zámek a klášter, Budyně nad Ohří, Hazymburk, Libochovice, Zámek Liběchov.Můžete se také vydat po tiristických trasách jako je: Česká brána, Kalich a sedlo, Lužní lesy, Litoměřice, Opárenské údolí, Hora Říp.

Doporučená trasa bus: Pravidelné autobusové linky zajišťují dopravu do všech směrů. Autobusové nádraží se nachází 50m od hotelu.

Doporučená trasa vlak: Železniční doprava zajišťuje pravidelné přímé spoje do Prahy ( každou hodinu ) a do Ústí n/L ( každých 30 minut ). Vlakové nádraží se nachází 300 m od hotelu.

Doporučená trasa auto: Roudnice n/L se nachází na dálnici D8 45 km od Prahy ve směru Teplice ? Drážďany. Sjezd z dálnice je označen jako EXIT 29. dálnice se nachází 1500m od hotelu

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Autobusová zastávka název: (50 m)

Vlaková zastávka název: (250 m)

Letiště název: (45 km)

Autobusové nádraží název: (50 m)


Vlakové nádraží název: (250 m)

Obchod: (20 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
3.1-31.5120014005001800
1.6-31.10140016005002000
1.11-27.12120014005001800
28.12-2.1140016005002000


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: děti do 3 let na lůžku rodičů - zdarma, děti do 12 let - 50% sleva

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Vavřinec - Roudnice nad Labem restaurace - stravování: V areálu hotelu se nachází Lobby Bar, hotelová restaurace s pivnicí, stylová pizzerie, cukrárna a vinný sklep. V letních měsících je možné uspořádat grilování na hotelové terase.

Služby:Sportovní možnosti:
Bazén krytý

Kongresové služby:
Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , CD přehrávač, Předváděcí molo, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Ozvučení, Speciální osvětlení, Šatna, Úschovna cenných předmětů

Hotel Vavřinec - Roudnice nad Labem konference - školení: K dispozici je 6 místností s denním osvětlením o rozloze 20 - 570 m2 pro konání seminářů, školení či obchodních jednání. Celková kapacita konferenčních prostor je až 160 osob.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 160)

Fotogalerie:


Hotel VavřinecHotel VavřinecHotel VavřinecHotel VavřinecHotel VavřinecHotel VavřinecHotel VavřinecHotel VavřinecHotel VavřinecHotel VavřinecHotel VavřinecHotel Vavřinec
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com