Hotel Termal Mušov Pasohlávky, Pasohlávky Ubytování

Hotel Termal Mušov česká verze  Hotel Termal Mušov slovenská verzia  Hotel Termal Mušov english version  Hotel Termal Mušov deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Hotel Termal Mušov
Název: sdílet Hotel Termal Mušov na Facebooku Hotel Termal Mušov
Ulice: Mušov-Pasohlávky
Město: Pasohlávky
PSČ: 691 22
Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský kraj
Hory / Region: Lednicko - Valticko a Podyjí
Stát: Česká republika
Kapacita: 113
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 980 Czk

ukázat na mapě     E-mail: hotel-termal-musov-pasohlavky@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel Termal Mušov Pasohlávky - ubytování Pasohlávky...


Hotel Termal Mušov - Pasohlávky: nabízí kromě ubytování i konferenční prostory i wellness služby. Hosté si tak mohou užít plavání v termálním bazénu s minerální vodou, jejíž složení prospívá pohybovému aparátu, kardiovaskulárnímu systému, gynekologickým orgánům a kůži. K odpočinku poslouží i finská sauna nebo detoxikační masáž.Součástí hotelového komplexu je bowlingové centrum se dvěma dráhami a profesionálním vybavením.Z hotelové restaurace je krásný výhled na Pálavu a Novomlýnské nádrže. Posedět lze i ve vinotéce nebo grill centru.Pro firemní akce jsou v hotelovém komplexu připraveny moderně vybavené konferenční místnosti, v nichž se usadí 80 a 12 osob.Zaparkovat je možné zdarma přímo u hotelu.

Hotel Termal Mušov - Pasohlávky - pokoje: Kapacita ubytování Hotelu Termal Mušov je 43 dvoulůžkových pokojů z toho 27 s možností přistýlky – celkem 113 lůžek. Ubytování poskytujeme ve 3 kategoriích: Komfort A (hotel), Komfort B (vilka vzdálená od hotelu cca 30 metrů) a STANDARD (vilka vzdálená od hotelu cca 50 metrů). Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, sociální zařízení, možnost připojení k internetu, telefon, ledničku, trezor a balkon nebo terasu.Návštěvníkům jsou nabízeny služby v podobě nepřetržité recepce, pokojové služby, hotelového transportu, úschovy jízdních kol, bezpečnostní schránky, rezervace letenek, zajištění kulturních a sportovních akcí nebo objednání taxi.

Typy pokojů
2 lůžkovýpřistýlka
4227

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, telefon, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Platební karty: American Express, Diners Club, JCB, Maestro, Visa

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
1.1-31.129801 1801 2601 580

Datumbungalov
1.1-31.122500 - 2900 (FREEDOMKY - 4 osoby/person)

Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Termální bazén Hotelu Termal Mušov je zásobován minerální vodou, která je dle obsahu titrovatelné síry 5,72 mg/l řazena mezi nejsilnější sirné vody v ČR. Minerální voda je charakteristická svou vysokou teplotou, velkou vydatností a téměř neutrální hodnotou pH. Bazén je otevřen CELOROČNĚ a je přístupný rovněž pro nebydlící hosty.

Na základě svého složení příznivě působí na pohybové ústrojí, kardiovaskulární systém, gynekologické orgány a regeneraci kůže. Součástí relaxační místnosti u termálního bazénu je také finská sauna, kterou můžete využít zdarma.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Termal Mušov Gastronomie: Součástí Hotelu Termal Mušov je restaurace s úžasným výhledem na Pálavu a Novomlýnské nádrže. Hostům jsou tu podávány nejrůznější speciality po celý den.V hotelu nechybí vinotéka, kde si každý milovník vína rád vychutná sklenku kvalitního vína z pálavských vinic. Není problém tu zajisti i degustaci vín se zkušeným sommeliérem.V letních měsících hotel nabízí uzavřeným společnostem pořádání grill party u Mušovského jezera.

Služby:Kongresové služby:
Zabudované promítací plátno, Ozvučení, Flipchart

Součástí Hotelu Termal Mušov jsou i konferenční místnosti s kapacitou 80 a 12 osob, vhodné pro pořádání seminářů, firemních setkání, teambuildingových akcí apod.

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 Velký (počet míst 80)

salónek č. 2 Piccolo (počet míst 12)

Fotogalerie:


Hotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal MušovHotel Termal Mušov
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com