Hotel Georgy House Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Hotel Georgy House česká verze  Hotel Georgy House slovenská verzia  Hotel Georgy House english version  Hotel Georgy House deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Hotel Georgy House
Název: sdílet Hotel Georgy House na Facebooku Hotel Georgy House
Ulice: Zámecký vrch 34
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01
Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Rekreační středisko: Lázně Karlovy Vary
Stát: Česká republika
Kapacita: 46
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 4
Počet podlaží: 2
Cena od:

ukázat na mapě     E-mail: hotel-georgy-house-karlovy-vary@penzion-hotel.cz

Popis:


*** Hotel Georgy House ubytování Lázně Karlovy Vary. *** Hotel Georgy House ubytování Lázně Karlovy Vary. *** Hotel Georgy House ubytování Lázně Karlovy Vary:


Nejnovějším objektem resortu Bristol Royal se stal hotel Georgy House, postavený na jaře roku 2008 a citlivě zakomponovaný do parku i okolí ostatních lázeňských budov. Spolu s bazénem, lemujícím park, vytváří nové zajímavé panorama. Hotel Georgy House disponuje 24 jedno- a dvoulůžkovými pokoji i apartmá a s ostatními budovami a lázeňskými provozy je opět propojen podzemními koridory. V hotelu se navíc nachází zábavní středisko, jehož součástí je bowling a internetová kavárna.

Vybavení hotelu: Hotel disponuje ordinací lékaře a bowlingovým centrem.

Balneoprovoz: Klasické a reflexní masáže, elektroterapie, pneumopunktura, přístrojová lymfodrenáž, inhalace, zubní irrigace a vasotrain (přístroj pro vakuově kompresivní terapii).

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
2211

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu

Počet podlaží: 2

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Stravování:


Restaurace popis: RESTAURACE A STRAVOVÁNÍ: Georgy House: stravováníNedílnou součástí lázeňské léčby je správné stravování a dietní režim pacientů. Ten stanovuje lékař na základě lázeňského dietního systému. Na výběr vhodných jídel dohlíží dietní sestra, která je pacientům denně k dispozici a mohou s ní konzultovat vše potřebné.

Kuchyně nabízí celou řadu pokrmů se základními i speciálními dietami. V komfortně zařízené restauraci se podávají snídaně formou rautových stolů, obědy a večeře pak formou nabídkových stolů, kdy si teplé pokrmy hosté objednávají přímo ze speciálních jídelních lístků. Pro dodržení celodenního pitného režimu jsou k dispozici různé druhy vod, džusů a čajů.

Pokud k chutnému pokrmu preferujete sklenku dobrého vína, můžete si vybrat z široké nabídky nejkvalitnějších tuzemských i zahraničních vín.

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Hotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy HouseHotel Georgy House
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com