EA Hotel Bobycentrum Brno, Brno Ubytování

EA Hotel Bobycentrum česká verze  EA Hotel Bobycentrum slovenská verzia  EA Hotel Bobycentrum english version  EA Hotel Bobycentrum deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
EA Hotel Bobycentrum
Název: sdílet EA Hotel Bobycentrum na Facebooku EA Hotel Bobycentrum
Ulice: Sportovní 559/2A
Město: Brno
PSČ: 602 00
Okres: Brno - město
Kraj: Jihomoravský kraj
Hory / Region: Moravský Kras a Brněnsko
Stát: Česká republika
GPS: 49°12'44.6"N 16°36'29.0"E
Kapacita:
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 4
Cena od:

ukázat na mapě     E-mail: ea-hotel-bobycentrum-brno@penzion-hotel.cz

Popis:


EA Hotel Bobycentrum**** Brno poskytuje komfortní ubytování s kvalitní dopravní dostupností do centra města, ale také na Brněnské výstaviště nebo na Brněnský okruh. Kromě kvalitního ubytování nabízí hotelovou restauraci Inspirace, kavárnu Shiny, Laser Show Hall, fitness centrum, squash a motokáry.

Charakteristika hotelu

  • Pokoje Hotelu Bobycentrum**** vám zaručí příjemný a poklidný pobyt. Jsou vybaveny klimatizací, SAT TV, psacím stolem, kobercem, lampičkou, trezorem, minibarem. Samozřejmostí je vysoušeč vlasů, žebříkové topení v koupelně a vana. Pokoje jsou zabezpečeny karetním otevíráním zámku.
  • Wi-fi připojení k internetu ZDARMA.
  • Pokoje typu Standard o rozloze 25 m² jsou pohodlně a vkusně zařízeny. Na těchto pokojích jsou oddělené postele o velikosti 2 x 1 m, nebo manželské postele o velikosti 2 x 2m.
  • Dalším typem pokoje je pokoj Superior o rozloze 35 m² s manželskou postelí. Tento typ pokoje má větší rozlohu pokoje i koupelny a jsou přizpůsobeny pro osoby s tělesným handicapem.
  • Větší komfort vám zajistí pokoje typu Apartmá o rozloze 50 m², které kromě ložnice s manželskou postelí nabízejí také prostorný obývací pokoj vhodný pro odpočinek či schůzky. Nejluxusnějším prostorem k ubytování v hotelu je Prezidentské apartmá.
  • Součástí hotelu je 24 hodinová recepce pro zajištění všech potřeb hotelových hostů.
  • Hotel Bobycentrum****  svým hostům také nabízí možnost parkování v podzemních garážích s kapacitou 46 parkovacích míst za poplatek, v těsné blízkosti hotelu je k dispozici dalších 200 parkovacích míst ZDARMA.
  • Hotel Bobycentrum**** je vhodným partnerem pro vaše kongresy, meetingy a akce. Strategická poloha v klidné části Brna, poskytuje účastníkům veletrhů a kongresů dobrou dopravní dostupnost.
  • Rozhodnete-li se uspořádat svoji firemní akci v Hotelu Bobycentrum**** zaručujeme vám kompletní služby na úrovni odpovídající čtyřhvězdičkovému hotelu. Nabízíme konferenční prostory a sály až pro 500 lidí, dále vám přichystáme občerstvení nejen formou rautu či coffee breaku, ale také a la carte, v neposlední řadě vám zajistíme audiovizuální techniku a technika pro zajištění hladkého chodu akce.


Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, WC na pokoji, trezor, TV, sat, minibar, fén

Základní informace: výtah, Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Stravování:

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


EA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel BobycentrumEA Hotel Bobycentrum
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com