Domečky Tatry Holiday Veľký Slavkov, Veľký Slavkov Ubytování

Domečky Tatry Holiday česká verze  Domečky Tatry Holiday slovenská verzia  Domečky Tatry Holiday english version  Domečky Tatry Holiday deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Domečky Tatry Holiday
Název: sdílet Domečky Tatry Holiday na Facebooku Domečky Tatry Holiday
Ulice:
Město: Veľký Slavkov
PSČ:
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský
Hory / Region: Vysoké Tatry
Rekreační středisko: Starý Smokovec
Stát: Slovensko
Kapacita:
Typ: Chata - Chalupa
Počet hvězdiček: 3
Cena od:

ukázat na mapě     E-mail: domecky-tatry-holiday-velky-slavkov@penzion-hotel.cz

Popis:


Komplex nabízí neobyčejný klid a relax, ale jeho poloha ho předurčuje i pro bohaté sportovní vyžití pro aktivní druh dovolené. V blízkosti areálu je autobusová zastávka (cca 150 m) do Vysokých Tater a Popradu a cca 900 m je vzdálená nádraží do Popradu a Starého Smokovce a Štrbské pleso. Atraktivnost prostředí je bezmezná vzhledem k blízkosti mnoha turistických atrakcí.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, připojeni internetu, sat, pokoje s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, dvouvařič, varná konvice

Základní informace: parkovací plocha v areálu

Tipy na výlet: Letní turistika: - turistické stezky a horské trasy - Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Tatranská Lomnica 14 km, Štrbské Pleso 18 km, výlet lanovkou na Lomnický štít v nadmořské výšce 2634 metrů nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na světě - procházky - pro milovníky přírody jsou zde úžasné lesy, jezera a plesa, nemluvě o bohaté kulturní historii, mnoha památkách a historicky významných místech - cykloturistika - přes obec prochází cykloturistické trasy až k vysokotatranské chodníkem Lomnický golfový klub je vzdálen pouze několik minut, nabízí 18-jamkové hřiště s jednou z nejpozoruhodnějších perspektiv na světě.

Zimní turistika: - lyžování - Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Jamy-Tatranská Lomnica 11 km, Lopušná dolina 15 km, Štrbské Pleso 18 km, Ždiar 30 km. Bruslení na zimním stadionu v Popradu - 3 km. Pokud toužíte po odpočinku či zábavě, po slunci či sněhu neváhejte a objednávejte pro své klienty nebo i pro vás svou dovolenou v lůně nádherné přírody.

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace Salaš nabízí slovenské speciality, nevyjímaje jídla evropského stylu stravování v atraktivním prostředí na způsob slovenské pokoje, mysliveckého salonku s krbem a letní terasy. Pro nejmenší nabízí vnitřní a venkovní dětský koutek.

Služby:Sportovní možnosti:
Tenisové kurty, Fotbalové hřiště, Plážový volejbal
Možnost využívání fotbalového hřiště, který se nachází v bezprostřední blízkosti resortu.

Do vzdálenosti 30 km můžete využít kola, lyže, koupání, jízdu na koních, muzea, galerie, tenis, kina, zimní stadion, paragliding, splavování a rafting v Pieninách a bezpochyby největším lákadlem je blízkost turistických stezek, které nabízejí Vysoké Tatry av Popradu nejekologičtější aquapark AQUACITY vzdálený 4km od Popradu.

Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Domečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry HolidayDomečky Tatry Holiday
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com