Apartmány Westend Lux Štúrovo, Štúrovo Ubytování

Apartmány Westend Lux česká verze  Apartmány Westend Lux slovenská verzia  Apartmány Westend Lux english version  Apartmány Westend Lux deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Apartmány Westend Lux
Název: sdílet Apartmány Westend Lux na Facebooku Apartmány Westend Lux
Ulice: Pri Vadaši 2
Město: Štúrovo
PSČ: 943 01
Okres: Nové Zámky
Kraj: Nitrianský
Hory / Region: Južné Slovensko
Rekreační středisko: Termální koupaliště Štúrovo Vadaš
Stát: Slovensko
Kapacita: 144
Typ: Apartmány
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 385 EUR

ukázat na mapě     E-mail: apartmany-westend-lux-sturovo@penzion-hotel.cz

Popis:


Apartmány Westend Lux ubytování Štúrovo, termální koupaliště Vadaš Lázně Štúrovo termály dovolená:


Pobyty v sezóně 7 a 8 měsíc OBJEDNÁVEJTE - Pátek - Pátek

Apartmány Westend Lux *** Štúrovo Vadaš: jsou ideálním výběrem pro každého, kdo si při dovolené přeje udržet více soukromí: pro rodiny s malými dětmi ale i pro firmy na teambuildingové účely.

Apartmány Westend Lux *** Štúrovo Vadaš - vybavení: Každý apartmánový dům je vybaven obývací částí, kuchyní, koupelnou a toaletou, televizorem a rádiem. V kuchyni je k dispozici lednička, elektrický sporák základní kuchyňské vybavení a mikrovlnná trouba. K vychutnání příjemných letních večerů Vám poslouží malá terasa před domem.

Apartmány Westend Lux *** Štúrovo - poloha: se nacházejí v jiné části koupaliště - Westend. V ceně ubytování je zahrnuto parkování, daň za ubytování jakož i volný vstup na termální koupaliště (všechny venkovní bazény, rodinný tobogán), slunečníky s lehátky zdarma, do vyčerpání zásob.

Apartmány Westend Lux *** Štúrovo: jsou v provozu pro soukromé osoby od 15.4 do 20.09. Pro firmy poskytujeme ubytování v mimosezónním období dle dohody celoročně.

Typy apartmánů:

KOMFORT - apartmány pro 2 +1 osob: V ložnici apartmánu naleznete dvě pevná lůžka (manželská postel) a jedno rozkládací křeslo (přistýlka). Celkový počet apartmánů typu 2 +1: 24, 4 apartmány jsou vybaveny bezbariérově.

KLASIK - Dvoupokojové apartmány pro 4 osoby: V domě se nachází dvě ložnice, jedna z nich je vybavena manželskou postelí, v druhé jsou dvě pevná lůžka. Celkový počet čtyřlůžkových apartmánů: 18

Typy pokojů
3 lůžkový4 lůžkový
2418

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, apartmány s plně zařízenou kuchyní

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu

Dostupnost střediska:


Termální lázně: (0 m)

Ceník ubytování:


Datumpřistýlkaapartmánapartmán
25.4-19.1098 - 140385 - 511 (2 osoby/person)560 - 700 (4 osoby/person)


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Cena za týden
Sleva / poplatky: Ceny jsou uvedeny na apartmánový dům / týden. Cena za 2 +1 lůžkový apartmán je uveden pro 2 osoby. Každá třetí osoba nad 6 let je povinna zaplatit cenu za přistýlku.

Stravování:


Restaurace popis: Možnost stravování v Hotelu Thermal ***, polopenze pro děti do 2,99 let zdarma

Služby:Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Apartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend LuxApartmány Westend Lux
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com