Apartmány Tatry Holiday Veľký Slavkov, Veľký Slavkov Ubytování

Apartmány Tatry Holiday česká verze  Apartmány Tatry Holiday slovenská verzia  Apartmány Tatry Holiday english version  Apartmány Tatry Holiday deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Apartmány Tatry Holiday
Název: sdílet Apartmány Tatry Holiday na Facebooku Apartmány Tatry Holiday
Ulice:
Město: Veľký Slavkov
PSČ:
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský
Hory / Region: Vysoké Tatry
Rekreační středisko: Starý Smokovec
Stát: Slovensko
Kapacita:
Typ: Apartmány
Počet hvězdiček: 3
Cena od:

ukázat na mapě     E-mail: apartmany-tatry-holiday-velky-slavkov@penzion-hotel.cz

Popis:


Komplex nabízí neobyčejný klid a relax, ale jeho poloha ho předurčuje i jako místo pro bohaté sportovní vyžití a aktivní dovolenou. V blízkosti areálu (cca 150 m) je autobusová zastávka do Vysokých Tater a Popradu a cca 900 m je vzdálená železniční stanice do Popradu, Starého Smokovce a na Štrbské Pleso. Blízkost mnoha turistických atrakcí činí toto prostředí velmi zajímavým.

Apartmán typ A: 4-lůžkové aparmtány s možností 2 přistýlek (velikost obytné plochy 58-80 m2). Složení apartmánu: 4-lůžkový apartmán: 1 x ložnice se 2 lůžky, 1 x obývací místnost s 2 lůžky + možné 2 přistýlky, TV. Kuchyňka s jídelním koutem, lednička, mikrovlnná trouba, dvojplotna a varná konvice, koupelna / WC. Internetová přípojka.

Apartmán typ B: 6-lůžkové aparmtány s možností 2 přistýlek (velikost obytné plochy 78 m2). Složení apartmánu: 2 x ložnice s 2 a 3 lůžky, 1 x obývací místnost se 2 pohovkami, TV. Kuchyňka s jídelním koutem, lednička, mikrovlnná trouba, dvojplotna a varná konvice, koupelna / WC. Internetová přípojka.

Studio: 2-lůžková studia s možností přistýlek (velikost obytné plochy 48 m2). Ve studiu se nachází 1 x manželská postel + 2 x možný přistýlka, TV. Kuchyňský koutek lednička, mikrovlnná trouba, dvojplotna a varná konvice, koupelna / WC, balkon. Internetová přípojka.

 Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, připojeni internetu, pokoje s kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, dvouvařič, varná konvice

Základní informace: parkovací plocha v areálu

Tipy na výlet: Letní turistika: - turistické stezky a horské trasy - Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Tatranská Lomnica 14 km, Štrbské Pleso 18 km, výlet lanovkou na Lomnický štít v nadmořské výšce 2634 metrů nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na světě - procházky - pro milovníky přírody jsou zde úžasné lesy, jezera a plesa, nemluvě o bohaté kulturní historii, mnoha památkách a historicky významných místech - cykloturistika - přes obec prochází cykloturistické trasy až k vysokotatranské chodníkem Lomnický golfový klub je vzdálen pouze několik minut, nabízí 18- jamkové hřiště s jednou z nejpozoruhodnějších perspektiv na světě.

Zimní turistika: - lyžování - Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Jamy-Tatranská Lomnica 11 km, Lopušná dolina 15 km, Štrbské Pleso 18 km, Ždiar 30 km. Bruslení na zimním stadionu v Popradu - 3 km. Pokud toužíte po odpočinku či zábavě, po slunci či sněhu neváhejte a objednávejte pro své klienty nebo i pro vás svou dovolenou v lůně nádherné přírody.

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Lázeňské služby:Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Koupele

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace Salaš nabízí slovenské speciality, nevyjímaje jídla evropského stylu stravování v atraktivním prostředí na způsob slovenské jizby, loveckého salonku s krbem a letní terasy. Pro nejmenší nabízí vnitřní i venkovní dětský koutek.

Služby:Sportovní možnosti:
Tenisové kurty, Fotbalové hřiště, Plážový volejbal
V areálu najdete dětské prolézačky a skluzavky také pro klienty jsme připravili posezení u vnějších krbech v zakrytých altánků. Možnost využívání fotbalového hřiště, který se nachází v bezprostřední blízkosti resortu.

Do vzdálenosti 30 km můžete využít kola, lyže, koupání, jízdu na koních, muzea, galerie, tenis, kina, zimní stadion, paragliding, splavování a rafting v Pieninách a bezpochyby největším lákadlem je blízkost turistických stezek, které nabízejí Vysoké Tatry av Popradu nejekologičtější aquapark AQUACITY vzdálený 4km od Popradu.

Konferenční kapacity:

Fotogalerie:


Apartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry HolidayApartmány Tatry Holiday
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2018 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com